Home   |  Kontakty   |  B. Braun ve světě
Česká republika


 
Home > Aktivity > Aesculap Akademie

Aesculap Akademie

Svět vzdělávání · Kvalifikace pro budoucnost

Pokroky na poli medicínské technologie, nové technicky náročné léčebné postupy, stále se zpřísňující nároky na zdravotnická zařízení a management kvality a v neposlední řadě i zdravý zájem
o získávání nových poznatků a znalostí vyvolal enormní a stále rostoucí poptávku po širší a dokonalejší odborné přípravě v této oblasti.

Aesculap Akademie se na celém světě těší výborné pověsti jako jedna z vedoucích institucí odborné přípravy ve zdravotnictví a reaguje na požadavky lékařů a zdravotnických pracovníků operačních sálů, anesteziologie, nemocničních oddělení, ambulantních provozů a managementu nemocnic.

Portfolio vzdělávacích akcí zahrnuje širokou paletu teoretických kurzů, praktických workshopů, seminářů věnovaných managementu a mezinárodních konferencí.


Kurzy Aesculap Akademie se vyznačují prvotřídní kvalitou a jsou akreditovány příslušnými lékařskými společnostmi a mezinárodními lékařskými organizacemi. Vědecká dozorčí rada zaručuje důkladnou volbu řečníků a výběr témat.

Na internetové adrese www.aesculap-akademie.cz naleznete všechny informace o pořádaných kurzech a zároveň i on-line přihlášku. K přihlašování do kurzů Aesculap Akademie proto prosím využívejte pouze přihlášku uvedenou na nových internetových stránkách!

Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na setkání na některém
z našich kurzů.

Váš tým Aesculap Akademie ČR