Home   |  Kontakty   |  B. Braun ve světě

David Drahonínský

Davidovi se roku 1999 změnil život během jediné noci, kdy jako náměsíční vypadl z balkónu a poranil si páteř. Od té doby je odkázán na invalidní vozík. David však nerezignoval a i nadále žije aktivním a velmi optimistickým životem.

David patronem projektu B. Braun pro život. Naše patronství si zasloužil svou bojovností, pevnou vůlí a smyslem pro humor. David je pro nás vzorem a inspirací. 

„Spolupráce se společností B. Braun je pro mě mimořádně cenná. Díky její podpoře jsem si mohl pořídit vybavení, kterým jsem letos vystřílel stříbro na Paralympiádě v Londýně. Rád tedy budu podporovat aktivity projektu  B. Braun pro život."

Od roku 2002 se aktivně věnuje sportu, především lukostřelbě, ale rád si zahraje také curling, boccie či florbal. Ve sportovní kariéře má již na svém kontě několik úspěchů. Největším je zlatá medaile za lukostřelbu z roku 2008 z Letních paralympijských her v Pekingu a loňské stříbro z Letních paralympijských her v Londýně.

 


Všichni v B. Braun se těšíme z jeho úspěchů.  


Více o Davidovi a jeho sportovních úspěších najdete na jeho vlastních stránkách http://www.daviddrahoninsky.cz/ 


Skupina B. Braun úspěšného lukostřelce dlouhodobě podporuje a stará se, aby mu jeho mnohaleté snažení nepřekazily zdravotní komplikace.