Home   |  Kontakty   |  B. Braun ve světě
Česká republika


 
Home > Služby

Naše služby

Systematicky sdílíme zkušenosti s těmi, kteří naše výrobky používají. Získané poznatky uplatňujeme při vývoji nových produktů a nabídce nových služeb tak, aby přesně odpovídaly požadavkům našich zákazníků.

Přinášíme našim zákazníkům paletu inovativních výrobků a služeb, abychom napomohli optimalizaci a zvýšení bezpečnosti pracovních procesů na klinikách i v jednotlivých lékařských praxích. Vše ve prospěch pacientů, lékařů i ošetřovatelského personálu.

Přehled všech služeb najdete v Katalogu služeb B. Braun (ke stažení ve formátu PDF).

 

Obchodní služby

zajišťují organizaci objednávek, distribuce a skladování zdravotnického materiálu tak, aby byl vždy včas tam, kde ho budete potřebovat.

Obchodní služby B. Braun 

 

 

Produktové služby

zahrnují odborná školení personálu týkající se produktů B. Braun a zápůjčky výrobků i materiálu. V jejich rámci též vypracováváme koncepty dodávek ucelených produktových skupin.

Produktové služby B. Braun 

 

Servisní služby

nabízejí nadstandardní záruční a pozáruční servis včetně kompletního zajištění povinných servisních prohlídek a komplexní péče.

Servisní služby B. Braun 

 

 

Finanční služby

zjednodušují a zprůhledňují finanční toky mezi dodavatelem a odběrateli.

Finanční služby B. Braun 

 

 

Edukační služby

nabízejí rozsáhlé portfolio vzdělávacích seminářů a akreditovaných kurzů pro zdravotníky či zajištění organizace vzdělávacích akcí. Nedílnou součástí edukačních služeb je i propagace a zdravotnická osvěta včetně podpory pacientských komunit.

Edukační služby B. Braun