Světový den ledvin 10. 3. 2022 Živé vysílání 13:00

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Myslete na své ledviny. Zeptejte se na cokoli.

Připojte se k našemu živému vysílání na Světový den ledvin. Žádná otázka není hloupá, v chatu se můžete zeptat se na cokoli! Myslete na své ledviny.

Kvůli epidemii stále není možné otevřít dveře našich dialyzačních středisek pro veřejnost, i tak se ale můžeme vidět a probrat vše důležité. Budeme odpovídat na vaše otázky a pozvali jsme spoustu zajímavých hostů.

Živé vysílání bude na Světový den ledvin – ve čtvrtek 10. 3. a začne ve 13:00 na našem Facebooku anebo Youtube. Na koho se můžete těšit a o čem si budeme povídat?

Program živého vysílání:

Prof. Vladimír Tesař, přednosta Nefrologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze: Jak covid ovlivnil zdraví ledvin?

MUDr. Vladimír Vojanec, primář Dialyzačního střediska B. Braun Avitum Bulovka: Jste v riziku onemocnění ledvin? Jak se dají ledviny léčit?

MUDr. Innet Lajtmanová, primářka Dialyzačního střediska Šala (Slovensko): Jak často byste měli chodit k lékaři? Jak probíhá vyšetření ledvin?

Karel Zima, herec a dárce ledviny: Změnil se mi život bez jedné ledviny?

Karel Vaněk, pacient a příjemce ledviny od Karla Zimy: Jak se mi žije 3 roky po transplantaci?

Prof. Jiří Moláček, cévní a transplantační chirurg Fakultní nemocnice Plzeň: Jak dlouho trvá transplantace? Kdo může darovat ledvinu?

Václav Moravec, moderátor České televize: Jak moc se daří dezinformacím v Česku? Jaký vliv mají média na chování lidí v oblasti zdraví?

Připojte se k nám ve čtvrtek 10. března 2022 ve 13.00 hodin na Facebooku anebo Youtube. Po celou dobu vysílání můžete posílat své dotazy.