Tiskové centrum Skupiny B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Kontakt pro média

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuální novinky

Hledat v novinkách:
Filtr časového intervalu
Hledání
 • B. Braun je od ledna dovozcem prémiové značky sportovní výživy Inkospor. Společnost ZZM bude i nadále jejím distributorem.

  Od ledna 2017 se společnost B. Braun Medical stala dovozcem prémiové sportovní výživy Inkospor. Značka je na českém trhu od roku 2000 a v celoevropském měřítku je označována za 5ti hvězdičkovou sportovní výživu. Společnost ZZM, která budovala distribuční síť i renomé značky v Česku od samotného počátku se s B. Braun Medical dohodla na dlouhodobé spolupráci a pokračuje i nadále jako distributor této značky. „Je to navazující a logický krok po akvizici společnosti Nutrichem® koncernem B. Braun před pěti lety. Již několik let prodáváme na českém trhu produkty enterální výživy Nutricomp® téhož výrobce a nyní navazujeme rozšířením portfolia o sportovní výživu Inkospor® “ řekl k zahájení distribuce manažer divize Hospital Care společnosti B. Braun Medical MUDr. František Vojík.

  Další informace
 • Neuznání pohledávek

  Společnost B. Braun Medical s.r.o. v České republice i na Slovensku v současné době vede obchodní spor se společnostmi CEDES Logistik s.r.o., Truhlářská 1108/3, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČ 26420619 a CEDES Logistik SK s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČ 48249009.

  Další informace
 • SÚKL obnovil B. Braun Medical distribuční licenci

  Státní ústav pro kontrolu léčiv obnovil k 27.1.2017 společnosti B. Braun Medical licenci k distribuci léčivých přípravku. B. Braun Medical tak k tomuto datu obnovila dodávky léčiv do zdravotnických zařízení v plném rozsahu. Po intenzivní komunikaci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv byla zavedena požadovaná opatření v oblasti manipulace se zbožím v překladišti v Rudné u Prahy. Pro distribuci léčiv tak B. Braun Medical používá schválený sklad v Podolí u Brna. Prostory v Rudné u Prahy jsou nadále využívány pouze v režimu překladiště.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.