Nové dialyzační středisko Teplice Jedno z nejmodernějších dialyzačních středisek u nás bylo otevřeno v Teplicích

Hodný soudce ze simulátoru Rozhovor s primářem Anesteziologického oddělení FNKV, MUDr. Michaelem Sternem, MBA.

Ženy, nemlčte a svěřte se! ambasadorka značky Diveen® Kateřina Novotná

B. Braun Omnia Komplexní péče nejen o seniory

Ambulantní a dialyzační péče o pacienty s onemocněním ledvin

Pomáháme tam, kde je potřeba B. Braun pro život

Kariéra v B. Braun Nabízíme víc

Chráníme a zlepšujeme zdraví lidí na celém světě

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejnovější zprávy

 • Moderními technologiemi směle na renální péči

  Konference Evropské asociace dialyzačních a transplantačních sester a Evropské asociace renální péče (EDTNA/ERCA) se konala na konci září v Praze. Letos se nesla v duchu tématu „Nové postupy v zařízeních renální péče – pečujeme společně integrováním moderních technologií založených na znalostech a vzdělávání se zaměřením na nejpokročilejší produkty využívající moderní technologie“. V souladu s mottem „sharing expertise“, tedy „sdílení odbornosti“, bylo cílem vyměnit si odborné znalosti a zkušenosti.

  Další informace
 • Václav Moravec moderoval talkshow na kongresu ČSARIM

  Václav Moravec z České televize moderoval talkshow na kongresu ČSARIM 2019, kterou pořádala divize Hospital Care.

  Další informace
 • Zážitkový víkend s Cestou za snem

  Subterra Open neboli zážitkový víkend patří každoročně mezi největší události z dílny neziskové organizace Cesta za snem, které je Skupina B. Braun hrdým partnerem. Ani letošní ročník nezklamal. Sešly se zde stovky účastníků, aby podpořili ty, kteří se s handicapem teprve učí žít a sami sobě kladou otázku, co všechno se dá dělat, když sedíte na vozíku. Co teď, když nemohu chodit, nemám ruku, nohu nebo nevidím?

  Další informace
 • Slovenská výprava na světových hrách transplantovaných

  Na konci srpna se v anglickém Newcastlu uskutečnily XXII. světové hry transplantovaných sportovců 2019. Her se zúčastnilo přibližně dva tisíce sportovců z 59 států z celého světa. Posláním této akce je propagovat myšlenku dárcovství orgánů. Právě sport dokáže měnit lidské osudy a člověk díky němu posouvá své limity, mnohdy až na hranici téměř nemožného.

  Další informace
 • Dialyzačné stredisko Kráľovský Chlmec na Lečofeste 2019

  Na dvanástom Lečofeste vo Veľkých Kapuštanoch tento raz nechýbali ani zástupcovia z Dialyzačného strediska B. Braun Avitum Kráľovský Chlmec.

  Další informace

Nejnovější články z Braunovin

Diveen® pocit znovu nabyté jistoty

Ztráta sebejistoty, strach, úzkost, stud, rozpaky či panika. Všechny tyto pocity vyvolává inkontinence a mohou vést až ke společenskému odloučení. S intravaginální pomůckou Diveen® pacientky znovu zažijí pocit jistoty a svobod. Pomůže jim v tom intravaginální pomůcka Diveen®.

Najnovšie staplery pre rýchlejšiu rekonvalescenciu pacienta

Na základe mnohých klinických štúdií môžeme konštatovať, že moderné staplery umožňujú rýchle, efektívne a bezpečné vykonanie resekcie a anastomózy na gastrointestinálnom trakte, rovnako ako aj resekciu a uzáver pľúcneho parenchýmu, cievnych štruktúr alebo napríklad resekciu pankreasu.

V pořadí již sedmý sen splnili díky projektu Plníme sen pohybem zaměstnanci Skupiny B. Braun.

Tentokrát sportovali pro devítiletou Nikolku, která se narodila o celé tři měsíce dříve než jiné děti a přes veškerá rehabilitační cvičení zůstala na invalidním vozíku.