Tiskové centrum Skupiny B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Kontakt pro média

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuální novinky

Hledat v novinkách:
Filtr časového intervalu
Hledání
 • Aesculap Akademie uvádí kurz Aktuální právní otázky v praxi nemocnic

  Na konci listopadu se v budově B. Braun Dialog konalo školení Aesculap Akademie Aktuální právní otázky v praxi nemocnic a právní podniková kancelář.

  Další informace
 • Zdravotníci jsou v nemocnicích vystaveni riziku kontaminace cytostatiky

  Zdravotníci ve slovenských nemocnicích jsou vystaveni riziku kontaminace toxickými cytostatickými léčivy podávanými při chemoterapii. Potvrdil to Pilotní monitoring Slovenska realizovaný v rámci mezinárodního projektu Masarykova onkologického ústavu a RECETOX ve čtyřech nemocnicích na Slovensku. „Ze všech odebraných vzorků bylo 58,4 % pozitivních. Průměrné hodnoty u většiny pozitivních vzorků překročily doporučené limity,“ komentovala výsledky PharmDr. Lenka Doležalová, vedoucí úseku přípravy cytotoxických léčiv z Ústavní lékárny Masarykova onkologického ústavu v Brně.

  Další informace
 • Na skok do stomické poradny B. Braun Plus

  Společnost B. Braun Avitum je především známa mezi odbornou i pacientskou veřejností jako poskytovatelka špičkové dialyzační a nefrologické ambulantní péče, provozuje i síť odborných ambulancí B. Braun Plus.

  Další informace
 • Na dialýzu do obchodního centra?

  Tak zněl název televizní reportáže regionální Olomoucké televize. Prohlédněte si nově zrekonstruované dialyzační středisko B. Braun Avitum v Olomouci a k němu přidruženou síť odborných ambulancí B. Braun Plus.

  Další informace
 • Úspěch B. Braun Spain se softwarem Onco Safety Remote Control

  Onco Safety Remote Control se denně používá v nemocnicích, kde zdravotním sestrám umožňuje podávat chemoterapii, aniž by docházelo k chybám v medikaci, a zároveň poskytuje podrobné údaje o tom, jak byly infuze s chemoterapií podávány.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.