Bez "citu" v rukou se chirurgové ještě dlouho neobejdou Rozhovor s MUDr. Matejem Škrovinou, Ph.D., FEARCS

Žilní přístup pro každého a "na míru" Rozhovor s prof. MUDr. Pavlem Michálkem, Ph.D., D.E.S.A., M.Sc.

Brno Campus Nové odborné ambulance B. Braun Plus

B. Braun Omnia Komplexní péče nejen o seniory

Ambulantní a dialyzační péče o pacienty s onemocněním ledvin

Pomáháme tam, kde je potřeba B. Braun pro život

Kariéra v B. Braun Nabízíme víc

Chráníme a zlepšujeme zdraví lidí na celém světě

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejnovější zprávy

 • Vrátíme Zdenka do života

  Léto je tu, tak se zvedněme ze židlí a společně pomáhejme! To si řekli zaměstnanci Skupiny B. Braun, kteří se v rámci výzvy projektu Plníme sen pohybem rozhodli spojit své síly, aby vysportovali pro 32letého Zdenka, nadšeného sportovce a milovníka života, handbike.

  Další informace
 • Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

  Ve čtvrtek 25. června se zástupci Skupiny B. Braun sešli s klíčovými zákazníky a obchodními partnery v překrásném prostředí Löw-Beerovy vily v Brně.

  Další informace
 • Světový týden kontinence vybízí k návštěvě lékaře a vyvrací mýty

  Inkontinence trápí téměř 40 % populace, tedy skoro každého druhého Čecha. Uvádí se, že ženy trpí inkontinencí dvakrát častěji než muži a že 60 % žen trpí během života některým typem inkontinence. „Trend není příznivý. Počet nemocných se spíše zvyšuje. I proto jsme v rámci World Continence Week, který letos připadá na 15. – 22. června, připravili informační kampaň Mýty a fakta, která by tohle často tabuizované téma pomohla více otevřít,“ vysvětluje brněnská uroložka sítě ambulance B. Braun Plus MUDr. Vlasta Vyhnánková, Ph.D.

  Další informace

Nejnovější články z Braunovin

Remune™ Doplňková výživa pro onkologické pacienty

U pacientů s onkologickým onemocněním bývá často přítomná podvýživa. Nejedná se však o „běžný“ úbytek hmotnosti. Jde o chronickou formu podvýživy, která vzniká v důsledku nádorového onemocnění.

Italské zkušenosti. Použití OMNI u pacientů s Covid-19

V recentně publikovaném clánku shromáždil profesor Claudio Ronco z Padovské univerzity první zkušenosti s lécbou kriticky nemocných s Covid-19 v Itálii a Číně.

Jak najít optimální úroveň stresu. Jak v ní pracovat v době pandemie?

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie.

B. Braun Sociální sítě