Chráníme a zlepšujeme zdraví lidí na celém světě

Přijďte 8. března na preventivní vyšetření

Ambulantní a dialyzační péče o pacienty s onemocněním ledvin

Kariéra v B. Braun Nabízíme víc

B. Braun Omnia Komplexní péče nejen o seniory

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejnovější zprávy

Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.

Nejnovější články z Braunovin

Infuzní technika B. Braun Compact Plus – další krok k vyšší bezpečnosti pacientů

Bezpečněji, spolehlivěji a robustně se sloganem „Time to care“ vstoupila na trh nová řada infuzní techniky B. Braun Compact Plus. Její místo je ve vyšší střední třídě a představuje tak dostupnější alternativu tam, kde by dražší přístroje s větším vybavením, byli nadbytečné.

Vracíme Terezu zpátky do sedla

Tereze Bártové je 26 let a celý život aktivně sportovala. Hrála fotbal, běhala, lyžovala, nejvíc se však věnovala cyklistice. Když se před půl rokem připravovala na státnice, udělalo se jí zničehonic zle. Myslela si, že chytila chřipku, ale nakonec se ukázalo, že její tělo zachvátila zákeřná meningokoková infekce. Přestože lékaři Tereze dávali pouze 1% šanci na přežití, Tereza vše zvládla s nadhledem.

Poranění ostrými předměty je důležitým tématem našeho zdravotnictví

Pracovní skupina Bezpečnost personálu, která funguje při Aesculap Akademii a pod záštitou profesní organizace ČAS (Česká asociace sester), se rozhodla zmapovat některé otázky související s ochranou zdraví a zajištěním bezpečnosti zdravotníků při vykonávání jejich náročné profese. Studie se dále zaměřila na přehled rizik poranění ostrými předměty, a to nejen u profesionálních zdravotníků, ale také u studentů zdravotnických škol. 

Potřebujeme kulturu, která by nám na odděleních dovolila přiznat chybu

Rozhovor s MUDr. Danielem Csomorem o vývoji simulační medicíny a životě i práci v zahraničí.

Café B. Braun v pořadu Host do domu

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou. Ve vysílání ČRo – Dvojka v pořadu Host do domu hovořila kunsthistorička Eva Bendová o historických a moderních kavárnách.