Infuzní pumpy Spaceplus Technika nové generace

Podcast Medicína Jak chránit a zachránit lidské srdce

B. Braun pro život Podpora pro zdravotníky

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejnovější zprávy

 • Aesculap Akademie má novou Vědeckou radu, představuje nové trendy vzdělávání zdravotníků

  Vzdělávací organizace Aesculap Akademie transformuje své formy výuky. Stěžejní nadále zůstává prezenční forma vzdělávání, ale mnohem větší důraz se klade na přiblížení samotných kurzů zdravotníkům. "Od začátku roku jsme uskutečnili už kolem 30 on-line kurzů a i když se už moc těšíme na naše účastníky osobně, budeme určitě v online prostředí vzdělávat i nadále,“ říká RNDr. Martin Kalina, Ph.D., MBA, manažer Aesculap Akademie a marketingu.

  Další informace
 • Pacienti dialyzačních středisek B. Braun Avitum jsou přes počáteční komplikace z většiny proočkovaní

  Dialyzační střediska B. Braun Avitum od samého začátku bojují o vakcíny pro své pacienty. Do konce března letošního roku nemohli pacienti s chronickým onemocněním ledvin získat vakcínu, pokud nesplňovali věkový limit 80 a později 70 plus.

  Další informace
 • Desatero pro čisté ruce našich dětí

  Za pomoci odborníků z Národní pracovní skupiny pro hygienu rukou a dětských psychologů vytvořila Aesculap Akademie ke Světovému dni hygieny rukou dětské motivační desatero pro osvojení správných hygienických návyků. Tipy jsou určeny jak široké veřejnosti, tak rodičům a pedagogům. „Hygiena rukou nebyla v novodobé historii snad nikdy tak důležitá, jako právě nyní. Přimět děti, aby si myly ruce a navíc správně, ale může být někdy oříšek,“ vysvětluje důvod vzniku desatera MUDr. Lenka Hobzová PhD., vedoucí oddělení nemocniční hygieny FN Hradec Králové, která je zároveň ředitelkou Národní pracovní skupiny pro hygienu rukou.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.

Archiv tiskových zpráv

Tiskové zprávy ke stažení