Světový den ledvin 14. březen 2024

Podcast Medicína Věnujeme se výhradně
páteřní chirurgii,
a proto jsme úspěšní

Infuzní pumpy Spaceplus Celková intravenózní anestezie

Fleet Care Komplexní řešení pro správu instrumentária

Infuzní pumpy Spaceplus Technika nové generace

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejnovější zprávy

 • Aesculap Akademie uvádí kurz Aktuální právní otázky v praxi nemocnic

  Na konci listopadu se v budově B. Braun Dialog konalo školení Aesculap Akademie Aktuální právní otázky v praxi nemocnic a právní podniková kancelář.

  Další informace
 • Představujeme nové webináře věnované pacientům s míšní lézí a poškozením mozku a nervů

  Ve spolupráci s odborníky a pacientskými organizacemi jsme připravili nové webináře, které se specificky zaměřují na pacienty s míšní lézí nebo poškozením mozku a nervů. Koncem února jsme poprvé do programu kurzů Aesculap Akademie zařadili online seminář pro zdravotní sestry, terapeuty, asistenty a peer mentory, jehož hlavním cílem bylo seznámit osoby pečující o pacienty s míšní lézí s přínosem pravidelné ambulantní péče, výhodami čisté intermitentní katetrizace, problematikou prevence dekubitů a se správným způsobem jejich ošetření a léčby.

  Další informace
 • V Teplicích se otvírá jedna z nejmodernějších dialýz v ČR

  Společnost B. Braun Avitum dokončila v Teplicích stavbu dialýzy a nefrologické ambulance za 100 milionů korun. Dialýza je vybavena inteligentními dialyzačními monitory poslední generace i unikátním zařízením pro přípravu dialyzačních roztoků. „Jsem moc rád, že právě při 25. výročí naší působnosti v Teplicích otevíráme pro pacienty zcela nové dialyzační středisko, kde budou mít vybavení a komfort té nejvyšší kvality. Dialyzační středisko v Teplicích splňuje nejpřísnější světová kritéria,“ říká ředitel sítě dialyzačních středisek B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.

Archiv tiskových zpráv

Tiskové zprávy ke stažení