Centrum infuzní terapie a léčby bolesti

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

O infuzní terapii 

Ambulantní analgetická infuzní terapie je efektivní a rychlý způsob, jak tělu ulevit od bolesti. Samozřejmě základním a ideálním postupem je odstranění příčiny způsobující bolest. To v mnoha případech není možné či je to zdlouhavý proces, proto je možné léčit či tlumit bolest jako symptom. 

Stejně tak může tělo přijmout intravenózně i vitaminy, antioxidanty a stopové prvky, důležité pro organismus. Účinné látky se dostanou přímo do krevního oběhu. 

Infuzní (odborně řečeno intravenózní) terapie hraje ve zdravotnictví v dnešní době stále větší úlohu, a to nejen u nás v České republice, ale zejména ve světě.  

Benefity infuzní terapie B. Braun

  • Infuzní terapie je poskytovaná profesionálním zdravotnickým personálem v odborných ambulancích B. Braun (v interní či chirurgické)
  • Krátké objednací lhůty 
  • Blízké parkoviště nebo dobrá pěší dostupnost
  • Spolupracujeme se všemi tuzemskými zdravotními pojišťovnami 

Průběh a druhy infuzní terapie

Analgetické infuze - úleva od akutní a chronické bolesti pohybového aparátu (úleva od bolesti zad, svalů a kloubů)

  • Na uvolnění svalstva či prokrvení tkáně
  • Přímá aplikace do oběhového systému zefektivňuje nástup a účinek léků
  • Pro dosažení požadované účinnosti je ji třeba pravidelně opakovat
  • Aplikace na doporučení specialisty (TP poukaz), které preferujeme. Případně po konzultaci s lékařem v odborné ambulanci B. Braun
  • Používáme infuze speciálních směsí obsahujících kombinaci protizánětlivých a analgetických léků, vždy po konzultaci s naším lékařem a zohlednění zdravotního stavu

Na konkrétní čas se objednejte na níže uvedených telefonních číslech či on-line.

S sebou si přineste žádanku na rozpis infuzní terapie (TP poukaz), kterou Vám vystaví Váš ošetřující lékař či specialista, který ví, co je pro Váš zdravotní stav vhodné, nebo tuto žádanku vystaví specialista B. Braun v interní či chirurgické ambulanci. Je třeba mít ale na paměti, že informace o průběhu nemoci a vývoji zdravotního stavu jsou důležité pro správné nastavení terapie.

Aplikace probíhá nitrožilním podáním, tedy jednoduchým vpichem a postupným odkapáváním infuze. Terapie trvá cca 30 až 60 minut, kdy si můžete číst nebo relaxovat v pohodlném sklopném křesle nebo lehátku. 

Bezpečnost

Ambulance vám garantuje maximální bezpečí a komfort díky vysokému standardu německé rodinné společnosti B. Braun. Pravidelně dezinfikujeme všechny prostory, lůžka i využívané materiály. Výbava personálu potřebnými ochrannými pomůckami je samozřejmostí.

Používáme infuze speciálních směsí obsahujících kombinaci protizánětlivých a analgetických léků, vždy po konzultaci s naším lékařem a zohlednění zdravotního stavu.

Kontakt - kde nás najdete

Ceník

Ceníky

Popis Dokument Odkaz
Ceník výkonů infuzní terapie - chirurgická ambulance Brno
pdf (32.0 KB)
Ceník výkonů infuzní terapie - interní ambulance Olomouc
pdf (24.1 KB)
Ceník výkonů infuzní terapie - nefrologická ambulance Teplice
pdf (24.1 KB)
Ceník výkonů infuzní terapie - dialyzační středisko Slavkov u Brna
pdf (24.1 KB)

Vždy o krok dál

Společnost B. Braun Avitum je součástí nadnárodního koncernu B. Braun, který sídlí v německém městě Melsungen a jehož historie započala již v roce 1839. V České republice a na Slovensku působí společnost od roku 1994. Provozuje zde síť odborných ambulancí B. Braun Plus, a je známá jako poskytovatel špičkové dialyzační a ambulantní péče.