Jarmila Bečvaříková 25 let B. Braun v Česku a na Slovensku

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Bylo nás celkem šest, obchodu se tehdy věnovali dva lidé

Přišla jsem do malé společnosti, která byla na trhu jen pár měsíců. Již při přijímacím pohovoru jsem měla dobrý pocit z atmosféry.

Jarmila nastoupila do společnosti B. Braun Medical 1.10.1993 na pozici účetní. „Přišla jsem do malé společnosti, která byla na trhu jen pár měsíců. Sídlila na třídě Dukelských hrdinů a kanceláře měly čtyři místnosti. Již při přijímacím pohovoru jsem měla dobrý pocit z atmosféry, která zde panovala. Vyhovoval mi malý kolektiv, kde byla již od prvního dojmu příjemná a přátelská nálada. Tehdy společnost měla pouze šest zaměstnanců, přičemž nákup a prodej zajišťovaly dvě osoby a jeden skladník, IT technik, účetní, já coby druhá účetní a jednatel“.

Na pozici účetní je Jarmila dodnes, ale finanční účtárna má podle jejích slov dnes naprosto jiný systém než tomu bylo tehdy. „Ostatně jako celá společnost, která se v průběhu let rozrostla z malé téměř rodinné firmy do dnešních rozměrů“ dodala Jarmila.

Co byste popřála společnosti a jejím zaměstnancům do budoucna?

Společnosti přeji minimálně dalších 25 let, aby si značka B. Braun zachovala dobré jméno a o naše výrobky u zákazníků byl stále zájem. Zaměstnancům přeji příjemné a klidné prostředí, aby jejich práce a nápady byly pro společnost přínosem.