Pavol Faix 25 let B. Braun v Česku a na Slovensku

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Za těch 25 let se změnilo téměř vše - dostupnost zdravotnické péče i její kvalita

Pavol nastoupil do společnosti B. Braun před dvaceti šesti lety. Tedy v době, kdy ještě společnost B. Braun neměla vlastní zastoupení v tehdejší České a Slovenské Federativní Republice.

„Spolupracoval jsem přímo s ústředím v Německu. Pracoval jsem jako odborný poradce a mojí úlohou bylo prezentovat produkty B. Braun přímo v nemocnicích a na kongresech. B. Braun byl v té době jedním z prvních výrobců, který začal s propagací produktů přímo u zákazníků v nemocnicích. Pracovně jsem tedy nejdéle působící pracovník B. Braun v Čechách a na Slovensku,“ vzpomíná s úsměvem Pavol Faix.

V současnosti pracuje na pozici Team leader skupiny Critical Care v divizi Hospital Care. Sám říká, že za těch 25 let, kdy je společnost B. Braun na našem trhu, se změnilo téměř vše. Od dostupnosti zdravotní péče přes její rostoucí kvalitu, což je nejdůležitějším předpokladem i pro růst a vývoj společnosti B. Braun v našich krajích.

Co byste popřál společnosti a jejím zaměstnancům do budoucna?  

„Vývoj celého světa i zdravotnického trhu je dnes velmi hektický a ne vždy úplně správný. Určitě stojí za to naplánovat si pravidelná zastavení a podívat se na svůj život a práci se zdravým nadhledem, ujasnit si žebříček hodnot a cílů. Přeji společnosti B. Braun, aby byla stále jasně rozpoznatelná, aby zůstala rodinnou firmou a aby byla pro své spolupracovníky i nadále atraktivní. Všechno ostatní potom bude jednodušší a hezčí."