Danuše Hrbková: Inkontinence může postihnout kohokoliv, jen se o tom nemluví

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Inkontinence může postihnout kohokoliv, jen se o tom nemluví

Mnoho žen se stále domnívá, že inkontinence je stav patřící k vyššímu věku, a stydí se o ní před svým lékařem otevřeně mluvit. A právě proto, že je to jedna z věcí, za kterou se ženy stydí, i když není proč, rozhodla se šestapadesátiletá ambasadorka značky Diveen® Danuše Hrbková předat svou zkušenost dál.

První projevy inkontinence

Potíže s inkontinencí začala Danuše vnímat ještě v zaměstnání. Prodělala během roku dva záněty močových cest a problémy se objevily nenápadně. Začalo to častějším odbíháním na toaletu v práci. Přisuzovala to pití kávy a nijak se tím nezabývala. Jenže z častějšího odbíhání bylo najednou dobíhání na poslední chvíli. ,,To už jsem navštívila svou gynekoložku a dostala jsem léky. Problémy s inkontinencí se pak zlepšily,“ říká Danuše. 

Pomoc jménem Diveen

Jednoho dne Danuše náhodou viděla na internetu upoutávku na pomůcky Diveen. Požádala o vzorky a tím, co dostala, byla překvapená. ,,Zdálo se mi to zajímavé a hlavně to rozhodně není pomůcka typu kalhotek a vložek zadržujících moč,“ říká Danuše. Moc tedy nevěřila, že to bude fungovat. ,,Nakonec jsem ale mohla procházet oblíbeným bleším trhem a nic mě nenutilo zoufale hledat nejbližší toaletu,“ svěřuje se Danuše a doplňuje: „Naopak v klidu jsem dojela domů. Styl ,musím teď hned a okamžitě byl pryč.“ 

Celý rozhovor s ambasadorkou značky Diveen® Danuší Hrbkovou si přečtěte v Braunovinách.