Připravte se na pohovor

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Chcete uspět? Připravte se a získáte náskok

Průběh výběrového řízení v B. Braun Avitum se liší v závislosti na konkrétní pracovní pozici, ale první krok je shodný pro všechny. Na základě stanovených kritérií posoudíme váš profesní životopis. Pokud to bude nutné, oslovíme vás telefonicky, abyste v životopise doplnili chybějící údaje.
Pokud váš profil odpovídá požadavkům na danou pozici, zkontaktujeme vás a pozveme na osobní pohovor.

Hlavní cíle pohovoru

Naším cílem je, abychom se vzájemně co nejlépe poznali. Budou nás zajímat nejen vaše předchozí pracovní zkušenosti, ale rádi se dozvíme také o vašich úspěších.  Otevřeme téma motivace: proč se ucházíte o pracovní místo u nás, proč se chcete stát součástí právě našeho týmu? Zároveň vám rádi přiblížíme detaily pracovní pozice, seznámíme vás s pracovištěm a zodpovíme vám všechny případné otázky.

Lékaři, vedoucí sestry a administrativní podpora na střediscích (ekonomické referentky)

U těchto pozic bývá výběrové řízení zpravidla dvoukolové. První kolo osobního pohovoru probíhá s vedoucím lékařem nebo zástupci pražské centrály, kteří se zaměří především na vaše odborné znalosti a pracovní zkušenosti v duchu motta „Sharing Expertise“. Pokud uspějete, budete následně pozváni do druhého kola.

V druhém kole se setkáte s členem vedení společnosti, se kterým budete mít možnost prodiskutovat svoje otázky a také podmínky případného nástupu.

 

Sestry, sanitáři/ky

V tomto případě je výběrové řízení obvykle jednokolové a probíhá přímo na dialyzačním středisku, v místě vašeho budoucího pracoviště. Setkáte se s vedoucí sestrou, vedoucím lékařem nebo zástupcem z centrály.

Pozice na centrále společnosti

Tento typ výběrových řízení probíhá většinou dvoukolově. V prvním kole se setkáte s personalistou a manažerem týmu, do kterého budete potenciálně nastupovat. Součástí prvního kola může být krátký test či případová studie prověřující vaše odborné znalosti. Většina kandidátů absolvuje rovněž test z anglického jazyka. Důležité je pro nás také ověření pracovních referencí z vašich předchozích zaměstnání.

Ve druhém kole se setkáte s členem vedení společnosti, se kterým budete mít možnost prodiskutovat svoje otázky a také podmínky případného nástupu.