Připravte se A získejte náskok

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Průběh výběrového řízení 

Hledáme kandidáty, kteří mají skutečný zájem pracovat v B. Braun a u nichž vidíme, že se na schůzku s námi důkladně připravili. Přípravu na pohovor tedy rozhodně nepodceňujte!

Výběrové řízení u nás bývá zpravidla dvoukolové, výjimečně tříkolové.

Co a kdo vás čeká v prvním kole?

V prvním kole se sejdete s personalistou a vedoucím nebo manažerem týmu, jehož součástí se chcete stát. Zajímají nás nejen vaše předchozí pracovní zkušenosti, ale také vaše úspěchy a motivace, proč chcete pracovat právě v naší společnosti. Samozřejmostí je také prostor pro vaše otázky, které rádi zodpovíme.

Součástí prvního kola výběrového řízení může být test či případová studie prověřující vaše odborné znalosti. Většina kandidátů absolvuje rovněž test z anglického jazyka. Velmi významné je pro nás také ověření pracovních referencí z vašich předchozích zaměstnání.

Pokud vše úspěšně zvládnete a budete chtít pokračovat dál, postoupíte do druhého kola výběrového řízení.

Co vás čeká ve druhém kole?

Druhé kolo probíhá formou rozhovoru se členem vedení.
Pokud i tato fáze dopadne dobře, máte vyhráno. Pak už jen zbývá domluvit nástupní formality a těšit se, až vás přivítáme první den v zaměstnání.

Zpětná vazba

Férový přístup ke každému uchazeči je pro nás důležitý, a proto vám vždy dáme zpětnou vazbu, a to i v případě, že ve výběrovém řízení neuspějete. Nebojte se. Vaše data budou zajištěna proti zneužití podle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

A co vám ještě poradíme?

Dodržujeme dress code, a proto uvítáme, pokud i tuto část přípravy na pohovor nezanedbáte. Ačkoli to není jednoduché, zkuste působit uvolněně. Nervozitu nechte za dveřmi. Váš úsměv kolegyně a kolegy, se kterými se na pohovoru setkáte, potěší.

Mohlo by vás zajímat

Sídlo společnosti se nachází v pěší vzdálenosti od stanice metra C – Chodov v areálu The Park a zároveň nedaleko dálnice D1. V podzemních garážích lze snadno zaparkovat na místech pro návštěvy.

Jak se k nám dostanete?

Popis Dokument Odkaz
Návod, jak se neztratit
pdf (297.1 KB)