Nastartujte kariéru v B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

NaSTARTuj kariéru u B. Braun a přidej se k nám

Studuješ a hledáš práci, která ti otevře dveře do pracovního světa ve zdravotnictví? Pak jsi na správných kariérních stránkách. Svěží nápady a nadšení mladých lidí nás baví. Právě proto jsme v B. Braun otevřeli dva studentské programy: B. Braun Start a B. Braun Potential.

B. Braun START & POTENTIAL

Braunoviny_podcast_obrázek do náhledu

Pro koho jsou programy B. Braun Start a Potential určené? 

  • Hledáme hlavně studenty 2 – 4. ročníku vysokých škol.
  • První rok odstartuješ v programu B. Braun Start a pokud se osvědčíš, můžeš přejít do programu B. Braun Potential, kde získáš možnost se více rozvíjet a s tvým rozvojem poroste i tvoje odměna. 
  • V programu B. Braun Potential už s tebou počítáme, a budeme rádi, když se po ukončení studia staneš naším kolegou či kolegyní.
Braunoviny_podcast_obrázek do náhledu

Čím jsou studentské programy u B. Braun tak skvělé a výjimečné?

  • V rámci obou programů můžeš psát bakalářskou či diplomovou práci.
  • Budeš mít možnost se zapojit do zajímavých projektů a poznáš high-tech technologie a přístroje.
  • Naši kolegové jsou nejen skvělí manažeři ale i mentoři. Předají ti svoje zkušenosti, a hlavně rádi uslyší i tvoje podněty a nápady.
Braunoviny_podcast_obrázek do náhledu

Potřebuješ více informací?

Zavolej naší personalistce Báře nebo jí rovnou pošli svůj životopis na jiri.dunda@bbraun.com

Profilovka_240x320 - Jiri Dunda
Ing. Jiří Dunda
HR Specialist - B. Braun Medical
Profilovka_240x320 - Milan Souček
Ing. Milan Souček
HR Business Partner - B. Braun Avitum

Příběhy našich studentů

Inspiruj se příběhy kolegů, kteří prošli studentskými programy u B. Braun.

Barbora Bartošová
HR Business Partner

„V B. Braunu jsem začala pracovat v roce 2016 v sekci HR jako student. V současné době zastávám roli HR Business Partnera. B. Braun mi dal možnost vyzkoušet si snad všechny možné agendy přes nábor, vzdělávání, zpracování mezd až po vytváření smluv či spolupráci na zrealizování akvizice. Studovala jsem Vysokou školu ekonomickou, obor Management. Vzhledem k mému zaměření byla větší firma s nadnárodním zázemím a celosvětovým působením jasnou volbou. Práce ve velké společnosti je dle mého názoru ten nejlepší start - v prvé řadě umožní člověku pochopit souvislosti a propojení mezi jednotlivými útvary, v řadě druhé připraví na značnou dynamiku dnešní doby. Zajímavé jsou také výhody v podobě neustálého vzdělávání a rozšiřování obzorů nebo zážitky formou skvělých teambuildingů, večírků a nejrůznějších firemních akcí. Pokud si chce student ujasnit, na jakou oblast se ve své praxi zaměřit, nesmí se bát a musí zkoušet a objevovat, dokud nenajde to pravé místo. Takové hledání právě velké společnosti usnadňují pomocí např. koleček mezi odděleními, kde student může prakticky nahlédnout do nejrůznějších firemních oblastí a agend. Všem studentům, kteří se rozhodují o své kariéře a třeba tápají, přeji hodně sil, úspěchů a štěstí při svém kariérním i životním hledání!"
 

Vojtěch Hubka
Vedoucí servisního oddělení 

"Před sedmi lety jsem nastoupil na pozici B. Braun Start do technického oddělení, kde jsem si již během studia mohl vyzkoušet, jaké to je pracovat v nadnárodní společnosti. B. Braun mě ihned zapojil do procesů. Nejprve jsem pomáhal s chodem a administrativou v oddělení, později jsem stínoval práci Servisních techniků. Technici mě brali na výjezdy do nemocnic, kde jsem měl příležitost poznat praxi v nemocničních odděleních. Bylo mi přiděleno spousty zajímavých projektů, poskytli mi mnoho školení, a to jak povinných pro zaměstnance, tak také spousty přednášek dobrovolných ze světa zdravotnictví. Díky těmto zkušenostem jsem si ujasnil, že chci vždy pracovat se špičkovou technikou, pro špičkovou společnost. Po ukončení studia jsem ihned nastoupil na pozici Servisní technika. Po 3 letech mi byla nabídnuta příležitost stát se Vedoucím Servisního oddělení Acute Medicine a já jsem tehdy tuto výzvu s nadšením přijal. Pracovní zkušenost u B. Braun rozhodně doporučuji a na ty, kteří se rozhodnou zkusit štěstí na oddělení servisu se moc těším."

 

Ester Horovičová
fotografka, sekce Corporate Communications

Ester se do B. Braun přihlásila před pár lety, reagovala tehdy na pozici brigádnika, kterou jsme vypsali pro sekci Corporate Communications. Chyběl nám někdo, kdo by nám pomáhal v každodenní agendě, občas vypomáhal na kongresech a jiných akcích. Když jsme křtili stavbu nového pavilonu B. Braun Dialog na Bulovce, Ester se s radostí chopila focení a od té chvíle jako studentka multimédiální komunikace fotí a natáčí pro B. Braun řadu materiálů pro web, katalogy, či kalendář.