Nastartuje kariéru v B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

NaSTARTuj kariéru u B. Braun a přidej se k nám

Studuješ a hledáš práci, která ti otevře dveře do pracovního světa ve zdravotnictví? Pak jsi na správných kariérních stránkách. Svěží nápady a nadšení mladých lidí nás baví. Právě proto jsme v B. Braun otevřeli dva studentské programy: B. Braun Start a B. Braun Potential.

B. Braun START & POTENTIAL

Pro koho jsou programy B. Braun Start a Potential určené? 

  • Hledáme hlavně studenty 2 – 4. ročníku vysokých škol.
  • První rok odstartuješ v programu B. Braun Start a pokud se osvědčíš, můžeš přejít do programu B. Braun Potential, kde získáš možnost se více rozvíjet a s tvým rozvojem poroste i tvoje odměna. 
  • V programu B. Braun Potential už s tebou počítáme, a budeme rádi, když se po ukončení studia staneš naším kolegou či kolegyní.

Čím jsou studentské programy u B. Braun tak skvělé a výjimečné?

  • V rámci obou programů můžeš psát bakalářskou či diplomovou práci.
  • Budeš mít možnost se zapojit do zajímavých projektů a poznáš high-tech technologie a přístroje.
  • Naši kolegové jsou nejen skvělí manažeři ale i mentoři. Předají ti svoje zkušenosti, a hlavně rádi uslyší i tvoje podněty a nápady.

Potřebuješ více informací?

Zavolej naší personalistce Dáše nebo jí rovnou pošli svůj životopis na dagmar.mostl@bbraun.com

Ing. Dagmar Möstl
HR specialista
B. Braun Medical, B. Braun Avitum

Příběhy našich studentů

Inspiruj se příběhy kolegů, kteří prošli studentskými programy u B. Braun.

Barbora Bartošová
B. Braun Potential v sekci HR

„V B. Braunu pracuji přes dva roky v sekci HR, kde jsem si vyzkoušela snad všechny možné agendy přes nábor, vzdělávání, zpracování mezd až po vytváření smluv či spolupráci na zrealizování akvizice. V současné době studuji Vysokou školu ekonomickou, obor Management. Vzhledem k mému zaměření byla větší firma s nadnárodním zázemím a celosvětovým působením jasnou volbou. Práce ve velké společnosti je dle mého názoru ten nejlepší start - v prvé řadě umožní člověku pochopit souvislosti a propojení mezi jednotlivými útvary, v řadě druhé připraví na značnou dynamiku dnešní doby. Zajímavé jsou také výhody v podobě neustálého vzdělávání a rozšiřování obzorů nebo zážitky formou skvělých teambuildingů, večírků a nejrůznějších firmeních akcí. Pokud si chce student ujasnit, na jakou oblast se ve své praxi zaměřit, nesmí se bát a musí zkoušet a objevovat, dokud nenajde to pravé místo. Takové hledání právě velké společnosti usnadňují pomocí např. koleček mezi odděleními, kde student může prakticky nahlédnout do nejrůznějších firemních oblastí a agend. Všem studentům, kteří se rozhodují o své kariéře a třeba tápají, přeji hodně sil, úspěchů a štěstí při svém kariérním i životním hledání!"
 

Jakub Černin
B. Braun Potential v sekci HR 

"B. Braun mi umožnil využít teoretické poznatky, které jsem se naučil ve škole, použít v praxi a zjistit tak, jak „věci opravdu fungují“. Zároveň jsem mohl některé praktické poznatky využít ve škole. V B. Braun jsem se naučil být opravdu zodpovědný za svoji práci a dostal jsem možnost prohlubovat znalosti a praktické zkušenosti v oboru, který mě zajímá. V rámci studentského programu jsem měl možnost zkusit si různé agendy, které spadají do personálního oddělení a poté se profilovat v tom, co mě nejvíce baví. Je skvělé vidět rychle výsledky své práce. Třeba někomu volám, zvu ho na pohovor a potom ho vidím, jak nastupuje - je to dobrý pocit.
Ačkoliv jsem student, stal jsem se plnohodnotnou součástí týmu. V práci jsem zažil jak stresové situace, kdy bylo potřeba opravdu  zabrat, ale také teambuldingy a novoroční večírky, kde byla skvělá možnost poznat kolegy také více po jejich lidské stránce."

 

Ester Horovičová
fotografka, sekce Corporate Communications

Ester se do B. Braun přihlásila před pár lety, reagovala tehdy na pozici brigádnika, kterou jsme vypsali pro sekci Corporate Communications. Chyběl nám někdo, kdo by nám pomáhal v každodenní agendě, občas vypomáhal na kongresech a jiných akcích. Když jsme křtili stavbu nového pavilonu B. Braun Dialog na Bulovce, Ester se s radostí chopila focení a od té chvíle jako studentka multimédiální komunikace fotí a natáčí pro B. Braun řadu materiálů pro web, katalogy, či kalendář.