Aktuálne

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Aesculap Akademie uvádí kurz Aktuální právní otázky v praxi nemocnic

Na konci listopadu se v budově B. Braun Dialog konalo školení Aesculap Akademie Aktuální právní otázky v praxi nemocnic a právní podniková kancelář.

Tohoto školení, které bylo primárně určeno pro líčové zákazníky společnosti B. Braun Medical
s. r. o., se účastnili jak zástupci velkých nemocnic, například Fakultní nemocnice Olomouc či AGEL a. s., tak zástupci regionálních nemocnic.

Kombinace právní tematiky s corporate governance

Advokáti z advokátní kanceláře KMVS účastníky školení seznámili s novinkami v oblasti registru smluv, a to zejména best practices při zveřejňování jednotkových cen. V samostatném bloku se v neposlední řadě účastníci školení dozvěděli, jaké aplikace a jaké metody řízení využívá právní oddělení B. Braun, aby se tím mohli inspirovat ve svých domovských zdravotnických zařízeních. "Pro mě osobně byla nejcennější interakce mezi účastníky školení "z různých světů", z velkých státních nemocnic, z malých regionálních nemocnic a také z nadnárodních korporací," shrnuje manažer právní sekce oddělení společnosti B. Braun Mgr. Milan Filípek, který se podílel na organizaci školení. "Bylo vidět, že každý subjekt má svá specifika a tato specifika je potřeba v obchodní i jiné spolupráci vnímat," dodává.

Toto školení je jednou z mnoha aktivit B. Braun, jak zlepšit vztahy a spolupráci s klíčovými zákazníky.