Aktualita

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Ambulance B. Braun Plus dále expandují

Společnost B. Braun od 1. února 2020 provozuje v budově moderní kliniky Campus nedaleko Fakultní nemocnice Brno pět zbrusu nových ambulancí B. Braun Plus. Projekt komplexní péče B. Braun Plus sdružuje pod jednou střechou nefrologickou a urologickou ambulanci a poradny pro hojení ran, stomii a nutriční péči. „Jde o dlouhodobý koncept, který vznikl proto, aby pacienti nemuseli složitě objíždět ordinace na různých místech, a poskytuje tedy komplexní ambulantní péči pod jednou střechou,“ vysvětluje filozofii tohoto projektu ředitel B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

Nové ambulance B. Braun Plus v Campus Brno

  • Nefrologická ambulance bude řešit nejen přesné stanovení diagnózy, ale i prevenci a poradenství včetně poradny pro transplantaci ledvin.
  • Urologická ambulance se zaměřuje jak na akutní, tak i na dlouhodobé urologické potíže.
  • Nutriční ambulance nabízí diagnostiku a léčbu podvýživy (malnutrice). Podle povahy onemocnění je možné pacienta zajistit enterální výživou určenou k popíjení (tzv. sipping) anebo výživou aplikovanou přímo do žaludku či tenkého střeva zavedenými sondami.
  • Poradna pro hojení ran se věnuje léčbě chronických ran, jako jsou bércové vředy nebo proleženiny, a ošetřování podiatrických pacientů s tzv. syndromem diabetické nohy. Zajišťuje komplexní péči o stomii včetně předepisování stomických pomůcek, praktický nácvik ošetřování stomie nebo zajištění služeb terénní sestry.

Odborné ambulance B. Braun Plus nedaleko Fakultní nemocnice Brno pacientům nabízejí v moderní budově Campus nejen profesionální zázemí zdravotnické péče, ale také výbornou dostupnost v blízkosti městské hromadné dopravy, krátké čekací lhůty a to vše pod jednou střechou. „Koncept více ambulancí pod jednou střechou už aplikujeme také například v Praze nebo v Olomouci. Vzhledem k tomu, že zpětná vazba od pacientů je absolutně pozitivní, budou po Brně následovat další místa,“ doplňuje MUDr. Martin Kuncek

B. Braun Plus Brno Campus

Celé znění tiskové zprávy naleznete níže.

Tisková zpráva

Popis Dokument Odkaz
B. Braun Plus Brno Campus
pdf (412.4 KB)