Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Další poděkování zdravotníkům je na cestě. Tentokrát míří na dialyzační střediska B. Braun Avitum

Dialyzovaní pacienti vyžadují pravidelnou péči, kterou nelze bez rizika ohrožení jejich života přerušit nebo odložit. Zdravotníci na dialyzačních střediscích tak bezpochyby patří k těm, kteří stojí v první linii a každodenně čelí riziku nákazy koronavirem.

Velmi si vážíme jejich nasazení a statečnosti a obdivujeme pozitivní přístup, který jim pomáhá složitou situaci zvládat. Přesto se začíná projevovat únava a neustálé nošení ochranných pomůcek může zdravotníkům poškodit pokožku rukou a obličeje.

Jako poděkování proto na všechna naše dialyzační střediska B. Braun Avitum v České republice i na Slovensku míří balíčky s produkty Linovera, Askina a Softa-Man Viscorub, které jim pomohou ochránit namáhanou pokožku. Součástí balíčku jsou také vitaminy na podporu imunity, novinka v enterální výživě Remune bohatá na omega 3 mastné kyseliny a doplňky stravy Inkospor pro doplnění chybějící energie.

V neposlední řadě na dialyzační střediska zasíláme leták s informacemi o možnostech využití psychologické a psychoterapeutické pomoci, protože náročné směny mají vliv nejen na fyzické, ale také na psychické vyčerpání. Školení psychologové a terapeuti zapojení do projektů delamcomuzu.cz a psychoterapie.cz poskytují na základě telefonické domluvy individuální pomoc formou konzultace nebo supervize. Veškeré služby jsou poskytovány anonymně a zcela zdarma. Oběma iniciativám poskytla záštitu Česká asociace pro psychoterapii a společnost B. Braun je podpořila finančním darem.

Ještě jednou děkujeme za vysoké nasazení a věříme, že tato drobná pozornost zdravotníky potěší a povzbudí.