Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Materiální podpora zdravotníkům

Jsme si vědomi vysokého nasazení zdravotníků v první linii, a proto jsme se vzhledem k přetrvávající složité pandemické situaci rozhodli oslovit významné nemocnice, konkrétně pracoviště JIP a ARO.

Jako formu poděkování jsme jim dnes zasíláme balíčky s našimi produkty Linovera, Askina a Trixo, jimiž si zdravotníci mohou ošetřit namáhanou pokožku rukou a obličeje. Dál balíček obsahuje novinku v parenterální výživě Remune bohatou na omega 3 mastné kyseliny a vybrané výživové doplňky Inkospor, které zdravotníkům pomohou doplnit chybějící energii. 

Zároveň jsme pro zdravotníky připravili leták s informacemi o možnostech využití psychologické a psychoterapeutické pomoci, protože řada z nich po náročných směnách trpí nejen fyzickým, ale také psychickým vyčerpáním. Na stránkách delamcomuzu.cz a psychoterapie.cz si mohou telefonicky domluvit individuální konzultaci. Tyto služby poskytují zkušení psychoterapeuti a jsou zcela zdarma. Oběma iniciativám poskytla záštitu Česká asociace pro psychoterapii a společnost B. Braun je podpořila finančním darem. 

Věříme, že touto formou alespoň částečně pomůžeme zdravotníkům překlenout těžké období epidemické krize. 

Související dokumenty

Popis Dokument Odkaz
Poděkování
pdf (78.2 KB)