Následky ničivého tornáda musí řešit také rodiče

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Následky ničivého tornáda musí řešit také rodiče

B. Braun pro život podpořil projekt Karlovarské krajské nemocnice, která vyhlásila sbírku na realizaci dětských letních táborů.

Tornádo, které se přehnalo jižní Moravou, překazilo mnoha lidem mimo jiné i rodinnou dovolenou či pobyt dětí u prarodičů. Na první pohled v měřítku takové katastrofy zbytná záležitost, nicméně rekonstruovat poničené obydlí či řešit kompletně novou střechu nad hlavou a ještě se přitom starat o malé děti, je téměř nemožné. Proto jsme se v rámci B. Braun pro život rozhodli podpořit projekt Karlovarské krajské nemocnice, která vyhlásila sbírku na realizaci dětských letních táborů. „Moc si přejeme, aby se rodičům uvolnili ruce a děti si i za těchto okolností mohly užít krásné léto,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun. 

Tímto aktivity B. Braun pro život na pomoc Moravě nekončí. „Vyhlašujeme zaměstnaneckou výzvu „Plníme sen pohybem Pro Moravu“. Po dosažení spálení 2 miliónů kalorií jakýmkoli pohybem či přispění na sbírkové konto #bbraunpromoravu podpoříme další projekty či konkrétní občany, které katastrofa zasáhla,“ doplňuje Martin Kuncek. Přímo v zasažené oblasti komunikujeme s místními organizacemi a doplňujeme zásoby dezinfekcí na ruce. Celkově tak
B. Braun pro život daruje lidem v zasažené oblasti minimálně 350 tisíc korun. 

Kontakt pro média

Profilový obrázek
Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Ke stažení

Popis Dokument Odkaz
Následky ničivého tornáda musí řešit také rodiče Praha, 28. 6. 2021
pdf (135.3 KB)