Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Stomické sestry B. Braun nabídly pomoc pacientům s preskripcí pomůcek

Aktuální složitý vývoj epidemiologické situace v mnoha případech zkomplikoval stomickým pacientům přístup ke stomickým pomůckám, které nezbytně potřebují ve svém každodenním životě.

Řada praktických lékařů, kteří preskripci v běžném režimu zajišťují, ordinuje pouze v časově omezených ordinačních hodinách a velké nemocnice jsou často z důvodu zachování akutní zdravotní péče nuceny přesouvat odborný personál stomických poraden na jiná pracoviště. 

Certifikované stomické sestry, které působí v chirurgických ambulancích B. Braun Plus, proto nabízejí pacientům vystavení poukazu distančně po telefonu. Smluvní distributor pak pomůcky zaveze pacientům přímo na domácí adresu. Dojde tak k omezení osobního kontaktu pacientů se zdravotnickým personálem i s personálem zdravotnických potřeb, čímž se snižuje riziko potenciální nákazy.

Pacienti se mohou obracet na níže uvedené kontakty na stomické sestry. Všechny se rozhodly tuto iniciativu podpořit, aby pomohly stomickým pacientům, a úměrně navýšily svoje časové kapacity tak, aby jim mohly vyhovět v co nejkratší době. 

Region Stomická sestra Telefonní číslo
Praha Vladimíra Charvátová 770 102 821
Brno Libuše Suchánková 606 415 766
Hradec Králové Soňa Zdvořilá 770 183 101
Plzeň Helena Fenclová 602 943 025
Olomouc Milena Drdáková 604 740 754

Další podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu níže

Ke stažení

Popis Dokument Odkaz
PDF ke stažení
pdf (229.0 KB)