Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Stomické sestry B. Braun nabídly pomoc pacientům s preskripcí pomůcek

Aktuální složitý vývoj epidemiologické situace v mnoha případech zkomplikoval stomickým pacientům přístup ke stomickým pomůckám, které nezbytně potřebují ve svém každodenním životě.

Řada praktických lékařů, kteří preskripci v běžném režimu zajišťují, ordinuje pouze v časově omezených ordinačních hodinách a velké nemocnice jsou často z důvodu zachování akutní zdravotní péče nuceny přesouvat odborný personál stomických poraden na jiná pracoviště. 

Certifikované stomické sestry, které působí v chirurgických ambulancích B. Braun Plus, proto nabízejí pacientům vystavení poukazu distančně po telefonu. Smluvní distributor pak pomůcky zaveze pacientům přímo na domácí adresu. Dojde tak k omezení osobního kontaktu pacientů se zdravotnickým personálem i s personálem zdravotnických potřeb, čímž se snižuje riziko potenciální nákazy.

Pacienti se mohou obracet na níže uvedené kontakty na stomické sestry. Všechny se rozhodly tuto iniciativu podpořit, aby pomohly stomickým pacientům, a úměrně navýšily svoje časové kapacity tak, aby jim mohly vyhovět v co nejkratší době. 

RegionStomická sestraTelefonní číslo
PrahaVladimíra Charvátová770 102 821
BrnoLibuše Suchánková606 415 766
Hradec KrálovéSoňa Zdvořilá770 183 101
PlzeňHelena Fenclová602 943 025
OlomoucMilena Drdáková604 740 754

Další podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu níže

Ke stažení

Popis Dokument Odkaz
PDF ke stažení
pdf (229.0 KB)