Aktualita

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Úspěch divize Hospital Care v prodeji infuzní techniky Compact Plus

Divize Hospital Care ke konci prosince 2019 vybavila díky vítězství v tendru přístrojovou technikou z generace Compact Plus nově zrekonstruované oddělení kardiochirurgie v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

Předmětem veřejné zakázky, kterou divize intenzivně řešila od roku 2018, bylo 127 kusů infuzní techniky (97 lineárních dávkovačů Perfusor Compact Plus a 30 infuzních pump Infusomat Compact Plus) umístěných ve 36 dokovacích stanicích. „Dlouhodobá a přesná strategie společně s perfektní přípravou vyústily v klíčový obchodní úspěch a na oddělení kardiochirurgie Krajské zdravotní byl nainstalován nový infuzní systém Compact Plus," vysvětluje MUDr. František Vojík, obchodní a marketingový manažer divize Hospital Care.

Ve všech přístrojích je nahrána speciální knihovna léčiv, která byla vytvořena přímo na přání oddělení. Zbývající přístroje se budou v nemocnici instalovat v průběhu ledna a února po otevření celého oddělení. „V tuto chvíli se jedná o největší instalaci nové techniky Compact Plus na českém a slovenském trhu".

Předmětem veřejné zakázky, kterou divize intenzivně řešila od roku 2018, bylo 127 kusů infuzní techniky (97 lineárních dávkovačů Perfusor Compact Plus a 30 infuzních pump Infusomat Compact Plus) umístěných ve 36 dokovacích stanicích. „Dlouhodobá a přesná strategie společně s perfektní přípravou vyústily v klíčový obchodní úspěch a na oddělení kardiochirurgie Krajské zdravotní byl nainstalován nový infuzní systém Compact Plus," vysvětluje MUDr. František Vojík, obchodní a marketingový manažer divize Hospital Care .

Ve všech přístrojích je nahrána speciální knihovna léčiv, která byla vytvořena přímo na přání oddělení. Zbývající přístroje se budou v nemocnici instalovat v průběhu ledna a února po otevření celého oddělení. „V tuto chvíli se jedná o největší instalaci nové techniky Compact Plus na českém a slovenském trhu.