Ústřední vojenská nemocnice a Domažlická nemocnice jsou letošními držiteli ocenění Nemocnice pro život

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Ústřední vojenská nemocnice a Domažlická nemocnice jsou letošními držiteli ocenění Nemocnice pro život

Za pozitivní přístup k pacientům si letos cenu Nemocnice pro život odnášejí Ústřední vojenská nemocnice Praha v kategorii Fakultní nemocnice a Domažlická nemocnice a.s. v kategorii Nemocnice.

Ocenění získávají zdravotnická zařízení na základě hlasování v anketě „Jak často se personál při komunikaci s Vámi usmívá“. Partnerem ocenění je zdravotnická Skupina B. Braun. „Smích je výborná obrana proti strachu, proto ocenění za vytváření příjemné atmosféry vůči pacientům považuji v této exponované době za zvlášť důležité. V době, kdy jsou zakázané či velmi omezené návštěvy v nemocnicích a zdravotnický personál čelí obrovskému tlaku, je šíření pozitivní nálady mezi pacienty zásadní a pro zdravotníky je to větší výzva než kdy jindy. Zdravotníkům i všem ostatním zaměstnancům obou nemocnic moc gratuluji,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun pro Českou a Slovenskou republiku.   

Ocenění převzali Mgr. Lenka Gutová, MBA náměstkyně pro nelékařské zdravotnické profese
a řízení kvality zdravotní péče Ústřední vojenské nemocnice a MUDr. Petr Hubáček, předseda představenstva Domažlické nemocnice a.s. 

Ke stažení

Popis Dokument Odkaz
Ústřední vojenská nemocnice a Domažlická nemocnice jsou letošními držiteli ocenění Nemocnice pro život 24. 11. 2020
pdf (203.0 KB)