Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Zásobování zdravotnických zařízení již probíhá standardně

Po velmi náročném období, kdy zdravotnická zařízení byla pod obrovským tlakem z důvodu hrozby rozšíření koronaviru a přetlaku pacientů v nemocnicích, se i zásobování zdravotnickými prostředky vrací do běžného režimu.

Společnost B. Braun Medical v České republice i na Slovensku zásobuje zdravotnická zařízení, až na některá specifická léčiva, již standardním způsobem. Na začátku pandemie byl obrovský přetlak poptávky po některých produktech, který narazil na výrobní kapacity a další překážky související s celosvětovou krizí. „Poptávka byla tak velká, že objednávka jedné velké nemocnice by vyčerpala zásoby pro všechna ostatní zdravotnická zařízení. Proto jsme museli nastavit systém tak, abychom mohli zásobovat, i když v omezené míře, všechny naše zákazníky,“ říká Petr Veselý, manažer Logistické sekce B. Braun Medical.

Vzhledem k navýšení výrobních kapacit a vývoji pandemie v České republice se situace zklidňuje a i z hlediska zásobování se vrací do normálu. Od pondělí 4. května 2020 B. Braun Medical opět plně přijímá objednávky na dezinfekční prostředky, po kterých byla poptávka nejvyšší. „Jsme si vědomi, že se krizová situace může kdykoli vrátit, nicméně věřím, že ať bude vývoj jakýkoli, opět to společně s našimi zákazníky ustojíme. Tímto moc děkujeme všem zákazníkům za skvělou spolupráci, díky které se podařilo tuto opravdu nelehkou situaci zvládnout,“ říká Petr Veselý, manažer Logistické sekce. U některých produktů stále platí, že dodávky jsou realizovány v přiměřeném množství, aby byla zajištěna plynulost dodávek všem zákazníkům
B. Braun Medical.  

V případě jakýchkoli dotazů ze strany zákazníků je plně k dispozici Zákaznické centrum B. Braun.

Související dokumenty

Popis Dokument Odkaz
Zásobování zdravotnických zařízení již probíhá standardně
pdf (498.2 KB)