B. Braun pro veterinární péči

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nejen lidé potřebují odbornou péči

B. Braun nabízí široké portfolio produktů pro veterináře. Spolupracujeme s odborníky a nabízíme produkty dezinfekce a hygieny, infúzní terapie, akutní medicíny a onkologie, anestezie, miniinvazivní chirurgie, neurochirurgie, ortopedie, péče o rány také pro péči o zvířecí pacienty. Neváhejte se na nás obrátit.

Dezinfekce a hygiena

Disinfection and Hygiene

Hygiena chrání a zachraňuje životy

Profesionální dezinfekce rukou, účinné čištění a dezinfekce povrchů a zdravotnických prostředků – to vše jsou snadno aplikovatelná opatření ze kterých těží pacienti, jejich návštěvy, zdravotnický personál  a samotná klinika. Hygiena a dezinfekce je oblast, která má vysoký prevenční potenciál. Chrání před vznikem infekce a tedy také před vznikem komplikací které jsou s infekcemi spojeny. 

Nedostatečně definované procesy, nesprávná aplikace nebo nedostatek znalostí jsou častokrát zdrojem chyb. 

Abychom zajistili bezpečnost a to nejen zdravotnickému personálu ale i zvířecím pacientům, nabízíme ucelený koncept bezpečnostních prvků (tzv. Safety koncept), vzdělávání personálu a široké spektrum produktů s ochrannými prvky. 

Infuzní terapie

Infusion Therapy

Infuzní terapie - spolehlivě jednoduchá 

Infuzní léčba je léčba nitrožilně podávanými infuzními roztoky. Jejím cílem je pacienta uzdravit nebo zlepšit jeho zdravotní stav.

Akutní ztráta zvláště vnitrožilních tekutin může vést k život ohrožující situaci.

V případě akutní ztráty objemu, jako je ztráta krve, mohou být kromě krystaloidních infuzních roztoků nahrazeny odpovídající ztráty intravaskulárního objemu také koloidní infuzní roztoky.

Příprava a podávání léčiv

Podávání léčiv je vaše kažodenní práce v ordinaci nebo u pacienta. Bez ohledu na to, kde pracujete, víme, že potřebujete nástroje, které vám umožňují vykonávat vaše povolání bezpečně, účinně a bez zbytečného navýšení nákladů. 

Akutní medicína a onkologie

Emergency Medicine and Oncology

Efektivní procesy v intenzivní péči a onkologii

Život ohrožující situace a některé složité nemoci vyžadují fungující procesy a rychlou a zároveň bezpečnou diagnostiku a terapii. 

Produkty jsou vyvinuty dle vysokých požadavků zdravotníků tak, aby co nejlépe vyhovovaly každodenní klinické praxi. 

Řada inovací produktů byla navržena díky každodennímu sdílení zkušeností s předními odborníky. 

Léčba bolesti

Pain Therapy

Intraoperativní a postoperativní analgezie a anestézie

Náležitý management bolesti v kombinaci s vhodnou anestézií jsou nezbytné jak v průběhu lékařského nebo chirurgické výkonu, tak i v pooperační fázi. Po operačním zákroku pacient obvykle cítí mírnou až silnou bolest, což může negativně ovlivňovat průběh rekonvalescence. Právě proto hraje v procesu uzdravování problematika managementu bolesti tak důležitou roli.

Miniinvazivní chirurgie

Minimally Invasive Surgery

Laparoskopie a thorakoskopie – malý chirurgický vstup, jemná intervence

Každý chirurgický zákrok pacienta zatěžuje. Ale díky tomu, že laparoskopie a thorakoskopie využívají minimálně invazivního chirurgického vstupu, je dopad na pacienta minimalizován a doba nutná k rekonvalescenci se zkracuje. Zvíře se rychleji zbaví bolesti a dříve se vrací do aktivního života. Neděláme žádné kompromisy. Léčebný efekt minimálně invazivní chirurgie je v porovnání s otevřenou chirurgií přinejmenším stejný, ne-li dokonce větší.

V oblasti minimálně invazivní chirurgie přicházíme neustále s novými nápady a vylepšeními. Věnujeme se zejména novinkám v oblasti vizualizace, v oblasti vysoce přesných nástrojů a problematice seal and cut solution. Usilujeme o neustálou modernizace kamerových systémů i 3D technologií nebo produktů jako jsou Caiman® nebo DS-Clips. 

Neurochirurgie

Neurosurgery

Vše začíná v hlavě

Neurochirurgické zásahy v oblasti mozku, páteře nebo míchy vyžadují precizní plánování, maximální soustředění a přesné provedení. Neurochirurg musí vše dobře rozvážit a postupovat s nejvyšší opatrností.

S vědomím náročnosti těchto operací jsme vyvinuli přesné, spolehlivé a vysoce kvalitní nástroje i systémová řešení. S našimi produkty se neurochirurgické operace stávají ještě přesnější a plynulejší. Minimalizuje se tak riziko pooperačních komplikací a operované zvíře se brzy zotaví.

Ortopedie a ošetření zlomenin

Orthopedics and Fracture Treatment

Když se to zlomí

Prasklé šlachy, poškozené vazy, zlomeniny nebo nemoci kloubů, to jsou jen některé z mnoha problémů, kterým se moderní ortopedie a traumatologie věnuje.

Aesculap vychází ortopedům a traumatologům vstříc a nabízí jim ucelená a komplexní řešení.

Dodáváme pouze špičkové produkty, jako jsou implantáty, motorové systémy, přípravky k uzavření ran nebo obvazy, které lze použít jak ve sportovní medicíně

Otevřená chirurgie

Open Surgery

Od prvního řezu k poslednímu stehu

Nároky, které se při chirurgickém výkonu kladou na operační tým a na nástroje použité před výkonem, v průběhu výkonu i po něm, jsou opravdu vysoké. Zejména je třeba dbát o přesnost a plynulost výkonu. B. Braun se vám v tomto komplexním procesu stane spolehlivým partnerem, nabídne vám zasvěcenou expertízu a široké portfolio kvalitních produktů.

Nabízíme vám chirurgické nástroje a implantáty špičkové kvality, inovativní produkty k uzavření ran i komplexní řešení pro management hygieny na veterinárních klinikách.  

Uzavírání ran a péče o rány

Wound–Therapy.ai

Hojení ran krok za krokem

Hojení ran patří k běžné lékařské péči. Rány lze ošetřit různými zdravotními produkty, záleží na tom, zda jde o poranění akutní či chronické nebo o ránu chirurgickou.

V oblasti primární péče o rány nabízíme pestrou paletu prostředků pro uzavření chirurgických ran. Zároveň nabízíme i praktická řešení pro sekundární péči o špatně se hojící rány.

Umožníme vám, abyste v každé situaci dokázali podpořit a urychlit přirozené hojení rány, a to v souladu s indikací, typem pacienta i se stadiem hojení. 

Kompletní přehled produktů pro veterinární péči

Kontakt

Mgr. Petr Misař
Obchodní konzultant
Dentální a veterinární péče