B. Braun Avitum ve zkratce

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

B. Braun Avitum ve zkratce 

Společnost B. Braun Avitum patří mezi přední evropské poskytovatele dialyzační léčby a je součástí německého nadnárodního koncernu B. Braun, který zaměstnává přes 66 000 lidí ve více než 64 zemích světa. Celosvětově B. Braun Avitum léčí přes 27 000 pacientů.

V České republice a na Slovensku působíme od roku 1994. Zajišťujeme hemodialýzu, hemodiafiltraci i peritoneální dialýzu. Součástí každého našeho střediska je také nefrologická ambulance, kde poskytujeme mimo jiné poradenství týkající se dárcovství a transplantace ledvin.

O pacienty se staráme i v oblasti výživy, rodinných vztahů, sociální problematiky a psychologie. Pomáháme tak pečovat nejen o pacienta, ale také o jeho rodinu, kterou nemoc ovlivňuje.

Dialyzační střediska

Zlepšujeme nejen zdraví, ale i kvalitu života pacientů.

Základem kvalitní péče jsou zkušenosti a znalosti, které sbíráme a vzájemně sdílíme s kolegy z téměř 300 dialyzačních středisek B. Braun po celém světě. Výhodou takto široké sítě je pravidelné mezinárodní srovnávání parametrů kvality léčby a rychlý přenos informací o nejnovějších poznatcích a jejich okamžité zavádění do praxe. Všechna naše střediska mají nastavené stejné standardy, které pacientům zaručují nejlepší možnou dialyzační péči.

Naší doménou je individuální přístup a dobrá dostupnost.

Pro zvolení nejlepšího způsobu léčby je pro nás klíčový individuální přístup k pacientům.

Na území České republiky provozujeme 23 dialyzačních středisek, z toho pět v Praze. Na Slovensku máme 16 dialyzačních středisek a v obou zemích neustále rosteme. 

Odborné ambulance

Kromě dialyzačních středisek provozujeme také síť nefrologických ambulancí, které zajišťují komplexní servis pro pacienty s onemocněním ledvin: preventivní vyšetření a diagnostiku a léčbu ledvinových onemocnění v různých stadiích. Poskytujeme také poradenství týkající se dárcovství a transplantace ledvin.

V rámci nadstandardního servisu společnost B. Braun postupně rozšiřuje svoje služby o interní, urologické, rehabilitační, nutriční nebo chirurgické ambulance B. Braun Plus, ve kterých kromě standardní péče poskytujeme například také informace o konsolidaci léčebných postupů nebo pomáháme s předoperačním vyšetřením.