Nabízíme víc

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nabízíme víc

Vyvíjet a prodávat kvalitní produkty, stejně jako poskytovat nadstandardní lékařskou péči vyžaduje velké úsilí zaměstnanců. Proto děláme v B. Braun všechno tak, abychom mohli našim zaměstnancům a pacientům nabídnout to nejlepší. Víme, že motivace dovede zázraky. Pro zaměstnance tak máme připraveno množství benefitů a intenzivně pracujeme na možnostech jejich osobního i pracovního rozvoje. Nabízíme víc.  

Vzdělávání zdravotníků

Vzdělávání a stálé zlepšování dovedností našich zaměstnanců je pro nás alfou a omegou. Proto pro vzdělávání vytváříme příznivé podmínky a každoročně do něj investujeme vysoké finanční částky. Umožňujeme účast na řadě seminářů na různá témata, na kurzech celoživotního vzdělávání a lokálních i mezinárodních kongresech, například na Světovém nefrologickém kongresu nebo Evropském nefrologickém kongresu (ERA-EDTA). Vzdělávání, vybrané kurzy a účast na kongresech svým zaměstnancům samozřejmě plně hradíme.

Atestace v oboru nefrologie a specializační studium

Aktivně pomáháme lékařům k dosažení atestace v oboru nefrologie. Některá naše dialyzační střediska jsou  akreditovanými pracovišti – specializační předatestační studium lze tedy realizovat převážně v rámci pracovní doby bez nutnosti dojíždět např. do fakultní nemocnice.

Zdravotním sestrám nabízíme možnost absolvovat specializační studium a certifikovaný kurz pro sestry. Také sanitářům umožňujeme další vzdělávání v oboru a možnost zvýšit si tak kvalifikaci.

Školicí centrum Pavilon B. Braun Dialog

V květnu 2015 jsme v těsném sousedství nemocnice Na Bulovce v Praze otevřeli školicí centrum, které disponuje špičkovými technologiemi a umožňuje nácvik terapeutických a ošetřovatelských výkonů v reálných podmínkách. Školení v Pavilonu B. Braun Dialog nabízíme nejen zdravotníkům z celé České republiky a Slovenska, ale samozřejmě i zaměstnancům B. Braun Avitum. Umožňujeme jim tak, aby průběžně zlepšovali  svoje znalosti a dovednosti.

Mezinárodní spolupráce

B. Braun je mezinárodní společnost, která má zastoupení prakticky po celém světě. Dialyzační střediska provozujeme např. v Německu, Velké Británii, Irsku, Nizozemsku, ale i v exotické Malajsii a Jižní Africe. Pokud hovoříte anglicky, umožníme vám s nimi spolupracovat a čerpat od zahraničních kolegů nové informace a zkušenosti.

Benefity a péče

Benefity

Svým zaměstnancům poskytujeme několik druhů benefitů. Mezi oblíbené patří například pět týdnů dovolené a stravenky. Zaměstnanci si ale mají možnost vybrat i řadu odměn a výhod podle svých zájmů a preferencí.

Kultura, sport, cestování a další výhody

Zdarma můžete využívat také občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování, roční příspěvek na vámi zvolené aktivity z oblastí kultury, sportu, zdraví, vzdělávání, cestování a dalších (systém Benefit Plus). Na benefity v oblasti zdraví a jazykového vzdělávání jsme navíc nastavili zvýhodněné podmínky. Připraveny máme také mimořádné benefity u příležitosti významných životních i pracovních výročí našich zaměstnanců.

Zvýhodněné nabídky

Naši obchodní partneři připravili speciální nabídky, a tak si naši zaměstnanci mohou užívat ještě více výhod – například zvýhodněných telekomunikačních služeb pro rodinu a nejbližší nebo slev na nákupy sportovních potřeb.   

Další péče o zaměstnance

Minimální přesčasy a včasné plánování směn
Víme, že velkým problémem zdravotnictví jsou vysoké přesčasy. Náš přístup je jiný. Směny plánujeme v dostatečném časovém předstihu, zpravidla na měsíc dopředu. Včasným plánováním směn zajišťujeme dobrou rovnováhu Vašeho osobního a pracovního života. Mimořádné přesčasy proplácíme.

Možnost kariérního postupu
Své vedoucí zaměstnance si vychováváme. Mnoho našich kolegů, kteří nastoupili na pozice řadových lékařů či sester, dnes vedou týmy, případně spolupracují na zajímavých lokálních i mezinárodních projektech.

Odměna dle výsledků
Připravili jsme pro vás motivační systém odměňování, tvořený fixní mzdovou složkou a jasně definovanou prémiovou složkou, která odráží nejen vaše pracovní výsledky, ale i přístup k práci
a pracovní nasazení. Ve mzdě zaměstnanců rovněž zohledňujeme i kvality a zkušenosti konkrétního zaměstnance. Ošetřovatelskému personálu například poskytujeme příplatky za dosažené vzdělání, počet let praxe i pracovní zkušenosti.

Bezpečnost personálu
Již řadu let na našich dialyzačních střediscích uplatňujeme tzv. B. Braun Safety Concept, což je souhrn produktů a technologií s unikátními bezpečnostními prvky. Obecně dáváme přednost moderním technologiím a špičkovému spotřebnímu materiálu z produkce naší německé mateřské společnosti.

Pro maminky a tatínky
Máme zájem na tom, abyste se k nám mohli po mateřské či rodičovské dovolené vrátit a udržet si tak svou odbornost a kontakt s kolegy. Umožňuje pracovat na částečný úvazek, rychleji se vracet zpět do zaměstnání a skloubit tak osobní i pracovní život.

Pracujeme na zlepšování
Stále je co zlepšovat a názor zaměstnanců je pro nás opravdu důležitý. Pravidelně proto mezi kolegy pořádáme průzkumy spokojenosti.

....a samozřejmě přátelské pracovní prostředí v týmu B. Braun.