Co je dobré vědět než vyrazíte na pohovor

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

B. Braun Medical ve zkratce

B. Braun Medical je součástí německého nadnárodního koncernu B. Braun, který zaměstnává přes 58 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Českému a slovenskému zdravotnictví dodáváme již přes dvacet let špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby. 

Mohlo by vás zajímat

Jsme hrdými držiteli ocenění Czech Stability Award. Toto ocenění, které nás řadí mezí 100 nejúspěšnějších firem na trhu, pro nás neznamená pouze uznání výsledků naší poctivé práce, je i důkazem toho, že pracovat pro nás má smysl a že i my chceme ty nejlepší a nejúspěšnější z vás.   

Obchodní týmy

Pro efektivní komunikaci a udržení standardu nejvyšší možné kvality služeb se každá naše obchodní divize zaměřuje na specifickou medicínskou oblast: nemocniční péči, chirurgické obory, privátní praxi (lékařské ambulance a ošetřovatelskou péči) a mimotělní ošetření krve.

Divize Aesculap

Divize Aesculap je úspěšným a osvědčeným dodavatelem výrobků a služeb pro všechny stěžejní chirurgické obory.

Divize Hospital Care

Divize Hospital Care dodává nemocnicím i ostatním zdravotnickým zařízením především infuzní a injekční techniku a zdravotnické prostředky určené pro jednorázové použití.

Divize OPM (Out Patient Market)

Divize OPM (Out Patient Market) zajišťuje zásobování pro mimonemocniční trh a chronicky nemocné pacienty.

Divize B. Braun Avitum

Divize B. Braun Avitum dodává výrobky a služby pro mimotělní ošetření krve (dialýzu).

Centrála

Pražská centrála je administrativním centrem a zajišťuje marketingové, personální, logistické, finanční a další služby pro celou Skupinu B. Braun v České republice a na Slovensku. V rámci centrálních sekcí zastřešujeme podporu obchodních týmů, servisního centra B. Braun Medical a také sítě dialyzačních středisek a odborných ambulancí B. Braun Avitum v obou zemích. Pilířem úspěchu naší společnosti jsou efektivně nastavené procesy, díky nimž má fungování společnosti jasný řád a systém. 

Servisní centrum

Servisní centrum B. Braun Medical sídlí v Nehvizdech nedaleko Prahy. Primárně zabezpečuje servis přístrojů jak u zákazníka, tak i přímo v centru v Nehvizdech. Našim zákazníkům rovněž nabízíme odborné a technické poradenství a provádíme pravidelné prohlídky přístrojů přímo na jejich pracovištích.

Servisní technici zajišťují opravy produktů všech našich obchodních divizí.