B. Braun Medical ve zkratce Centrála

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

B. Braun Medical ve zkratce - Centrála

 

Pražskou centrálu Skupiny B. Braun CZ/SK najdete v moderních kancelářích The Park na Praze 4 nedaleko obchodního centra Westfield Chodov. Zde zajišťujeme marketingové, personální, logistické, finanční a další služby.

Níže můžete zjistit jak naše kanceláře vypadají, jaká je naše pracovní doba a jaké benefity nabízíme.

Kanceláře máme organizované formou open space. Disponujeme také řadou zasedacích místností, které mohou zaměstnanci využít pro jednání s externími i interními klienty. Při obědu nebo přestávce na kávu využíváme společnou jídelnu nebo některý z našich coffee poitnů. Denně jsou k dispozici čerstvé svačinky a služba, která se stará o servírování obědů a následný úklid. Zaměstnancům dále nabízíme parkování zdarma v prostorách garáží The Park.  

Pracovní dobu máme klouzavou. Přítomni v kanceláři nebo na home office jsou naši zaměstnanci od 9:30 do 14:30 a pak necháváme na nich, jestli začnou ráno v 7:00 nebo končí ve 14:30. Zajímá nás pouze počet odpracovaných hodin na konci měsíce. Práci formou home office nabízíme 2 dny v týdnu.

Místo stravenek jsme zavedly stravenkový paušál, který je proplacen společně se mzdou. Obědy si v B. Braun můžeme objednat přes catering nebo využít některou z mnoha přilehlých restaurací a bister přímo v komplexu The Park.

V B. Braun jsme sportovně aktivní a rádi podporujeme dobročinné projekty. B. Braun několikrát do roku organizuje interní kampaň Plníme sen pohybem, do které se mohou zaměstnanci přímo zapojit. Vysportované kalorie pak společnost převede na finanční pomoc pro vybrané jednotlivce, kteří se ocitli v životní tísni.

Pokud se chcete dozvědět více o firemních benefitech klikněte >>> ZDE

Mohlo by vás zajímat

Jsme hrdými držiteli ocenění Czech Stability Award. Toto ocenění, které nás řadí mezí 100 nejúspěšnějších firem na trhu, pro nás neznamená pouze uznání výsledků naší poctivé práce, je i důkazem toho, že pracovat pro nás má smysl a že i my chceme ty nejlepší a nejúspěšnější z vás.