Kariéra v B. Braun Medical

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Mnohem víc než práce

Motivace našich zaměstnanců a jejich spokojenost jsou pro nás na prvním místě. Proto neustále pracujeme na zdokonalování pracovních i volnočasových podmínek, abychom zajistili dobrou atmosféru pro jednotlivce i týmy. Zlepšování kvality života lidí a špičková péče o pacienty jsou pro nás stejně důležité jako péče o naše zaměstnance.

 

Výhody a benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme několik druhů benefitů. Užijte si volný čas podle vlastní chuti a zálib. Rádi vás v tom podpoříme.

 

Terka s Bárou si právě užívají dovolenou navíc v Egyptě.

5 týdnů dovolené a 4 dny sick days

"B. Braun svým zaměstnancům poskytuje jeden týden dovolené navíc, čehož jsme s kolegyní a zároveň kamarádkou Terkou využily tento rok v květnu a zaletěly jsme si do prosluněného Egypta. Pro nás jako personalistky bývá začátek roku vždy pracovně náročnější, proto jsme velmi ocenily, že jsme benefit „pátého“ týdne po tomto období mohly společně využít. Není nad to si místo práce zaplavat s delfíny a objevovat podmořský svět, zahrát si beach volleyball anebo si jen tak s drinkem lehnout na pláž a poctivě relaxovat. :D"

Hoa, máma 2 dětí, zajišťuje zdraví celé rodiny a proměňuje své body za vitamíny a další produkty z lékárny.

Benefitní portál – každý si vybere to své

„V době, kdy nás všechny trápí covidová situace a mít dobré zdraví je prioritou nás všech, si uvědomuji, jak je nesmírně důležité posilovat imunitu celé rodiny. S pravidelností tak nakupuji v lékárně vitamíny a doplňky stravy. Je moc fajn, že k tomu mohu využít benefity z našeho benefitního portálu a tím využiji i slevu, kterou tento systém na produkty z lékárny nabízí“.  

Richard vyřizuje požadavky svých kolegů z pohodlí svého domova.

Home office

"Vyzkoušel jsem si, že práce z domova je velmi efektivní. Osobně se mi osvědčila, termíny plním bez problémů a ušetřím čas i peníze za dojíždění do práce. B. Braun nabízí model 3 dny v práci, 2 dny možnosti využití home office. Nouzový stav nás všechny donutil více si zvyknout na porady a schůzky v online světě. Zároveň musím ještě doplnit, že jsme na to jako firma perfektně technicky vybaveni a práce z domova pro nás není žádným limitem. Ušetřený čas mohu věnovat svým dvěma psům, Šimonovi a Matoušovi, nebo práci kolem domu. Je to pro mě skvělý benefit." 

Alena miluje dobré jídlo a díky našemu stravenkovému paušálu si může dát cokoliv a kdekoliv.

Příspěvek na stravování

„Pamatuji si doby, kdy jsem od B. Braun dostávala knížku papírových stravenek. Přišlo mi úsměvné nosit a neustále hledat štos stravenek po kabelkách. Hledat obchody a restaurace, kde mi tyto stravenky akceptují, už mi ale tak zábavné nepřipadalo. Proto když B. Braun přišel s návrhem stravenkového paušálu, byla jsem jedna z prvních, kdo jásal. Teď už si můžu dát svůj oběd kdekoliv a jediné, co potřebuji je moje platební karta."

Zaměstnanecké programy

Intenzivně pracujeme na individuálním rozvoji každého zaměstnance. Víme, že správná motivace dokáže zázraky.

 

Lubomír pracuje na svých managerských schopnostech a školí se v oblasti leadershipu v Seduu.

Neustále se učíme

"Když jsem byl před časem povýšen do manažerské pozice, neměl jsem prakticky žádnou zkušenost s vedením lidí. Byl jsem hozený do vody a plaval jsem. Vedení lidí a vše s tím spojené jsem se učil za pochodu. Nahodile jsem se účastnil externích školení, ale nemělo to pro mě velký přínos. Neexistoval tu propracovaný systém vzdělávání, jako je tomu dnes. V posledních letech vnímám, že se B. Braun v oblasti vzdělávání výrazně posunul dopředu, a to v hlavně v oblasti onlinu. Svým zaměstnancům nabízí obrovskou škálu možností, jak se vzdělávat. Já často ke své práci využívám Seduo. Líbí se mi jeho jednoduché prostředí a téma jejich kurzů mě oslovuje.“

Lucka se právě vrátila z rodičovské dovolené a pracuje na zkrácený úvazek.

Podporujeme rodiče

"Na společnosti si moc vážím možnosti práce na zkrácený úvazek.
Po opětovném nástupu po rodičovské dovolené se mi tak docela obstojně daří vyvážit pracovní a rodinný život. Mám fajn pocit z odvedené práce, skvělého kolektivu a celkové energie, která v HR panuje. K tomu mám ale stále i dost času a prostoru pro svého malého syna, což je pro mě životní prioritou. Navíc na zkrácený úvazek jsem na vzdálený přístup pracovala dle svých možností již po dobu rodičovské dovolené, a to opravdu není standardem. Moc ráda také využívám home office, který společnost nabízí."

Honza doporučil své dva kamarády do programu B. Braun Start a dnes jsou z nich kolegové ve stejném týmu.

Podporujeme studenty

Studentům nabízíme možnost nastartovat kariéru v B. Braun a členství v programech B. Braun Start a B. Braun Potentials. Chcete psát bakalářskou či diplomovou práci na téma spjaté se společností? Jen klidně do toho.
"Doporučil jsem na pracovní pozici k nám do týmu servisních techniků svého kamaráda a získal jsem tak nejen skvělého parťáka do týmu, ale i extra Benefíky navíc do svého konta Benefit Plus. Benefity rád čerpám ve firmou zvýhodněné kategorii zdraví."