Kariéra v B. Braun Medical

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Mnohem víc než jen práce 

Motivace našich zaměstnanců a jejich spokojenost jsou pro nás na prvním místě. Proto neustále pracujeme na zdokonalování pracovních i volnočasových podmínek, abychom zajistili dobrou atmosféru pro jednotlivce i týmy. Zlepšování kvality života lidí a špičková péče o pacienty jsou pro nás stejně důležité jako péče o naše zaměstnance.

Zaměstnanecké programy

Intenzivně pracujeme na individuálním rozvoji každého zaměstnance. Víme, že správná motivace dokáže zázraky.

Profesionální vzdělávání

Podporujeme rozvoj odborných znalostí i tzv. měkkých dovedností. Pravidelně pořádáme školení, kde naši interní lektoři předávají své znalosti a zkušenosti ostatním kolegům. Například v rámci interní IT akademie má každý možnost navštívit prakticky zaměřené workshopy na aplikace Microsoft Office. Mimo jiné využíváme e-learningové centrum B. Braun a organizujeme externí tréninky na vybraná témata.

Hodnocení kompetencí

Pilířem vzdělávání zaměstnanců je každoroční hodnocení jejich kompetencí, při kterém zjišťujeme silné stránky i oblasti pro rozvoj. Právě z těch pak tvoříme na míru šitý rozvojový plán, který v následujícím roce realizujeme.

Obchodník roku a Centrální hvězda

Vaší snahy a dobrých výsledků v terénu i v kanceláři si všímáme. Každoročně proto vyhlašujeme Obchodníka roku, mezi zaměstnanci centrály zase vybíráme Centrální hvězdu. Obě soutěže mají za cíl podporovat rozvoj obchodu a spolupráci mezi kolegy z obchodních divizí a centrály. Výsledky vyhlašujeme každoročně na novoročním večírku.

Záleží nám na tom, co si myslíte

Stále je co zlepšovat a názor zaměstnanců je pro nás opravdu důležitý. Pravidelně proto mezi kolegy pořádáme průzkumy spokojenosti. Nejvíc si naši lidé cení stability, vysoké kvality péče o zaměstnance a možnosti dalšího vzdělávání.

Pro maminky a tatínky

Záleží nám na tom, abyste na mateřské či rodičovské dovolené nezůstali izolovaní od práce a kolegů. Proto jsme vytvořili program pro maminky a tatínky. Umožňuje rodičům pracovat na částečný úvazek, rychleji se vrátit zpět do zaměstnání a být v pravidelném kontaktu s kolegy například díky účasti na firemních akcích.

Pro studenty

Talenty hledáme už mezi studenty. Nadané a motivované studenty přijímáme do programů B. Braun Start a B. Braun Potentials. Aktivně se věnujeme jejich rozvoji a pomáháme jim poznat firmu, osvojit si praktické pracovní dovednosti a zjistit, jaký typ práce je skutečně baví.

 

Výhody a benefity

Užijte si volný čas podle vlastní chuti a zálib. Rádi vás v tom podpoříme.

Našim zaměstnancům poskytujeme několik druhů benefitů. Mezi plošné benefity patří např. 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky apod. Zaměstnanci také mají možnost vybrat si řadu odměn a výhod podle svých zájmů a preferencí v aplikaci Benefit Plus. Za mimořádný pracovní výkon poskytujeme mimořádné benefity a oceňujeme i pracovní či životní výročí.

Dovolená navíc

Samozřejmostí je dovolená nad stanovený zákonný rámec (celkem pět týdnů dovolené). Zaměstnancům B. Braun Medical poskytujeme také čtyři dny zdravotního volna.

Kultura, sport, cestování a další výhody

Zdarma můžete využívat také občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování, roční příspěvek na vámi zvolené aktivity z oblastí kultury, sportu, zdraví, vzdělávání, cestování a dalších (systém Benefit Plus). Na benefity v oblasti zdraví a jazykového vzdělávání jsme navíc nastavili zvýhodněné podmínky. Připraveny máme také mimořádné benefity u příležitosti významných životních i pracovních výročí.

Zvýhodněné nabídky

Naši obchodní partneři připravili speciální nabídky, a tak si naši zaměstnanci mohou užívat ještě více výhod – například zvýhodněné telekomunikační služby pro rodinu a nejbližší nebo slevy na nákupy sportovních potřeb. 

Zvýhodněné nabídky na výrobky vlastní značky

Pro zaměstnance nabízíme slevy na vlastní výrobky značky B. Braun a sportovní výživu značky Inkospor. Kompletní nabídku naleznete na www.inkospor.cz

Pružná pracovní doba

Abyste mohli co nejlépe sladit rodinný a pracovní život, můžete využívat pružnou pracovní dobu (flexibilní začátek a konec pracovní doby) u většiny administrativních pozic.

Odměny dle výsledků

Připravili jsme pro vás motivační systém odměňování založený na výsledcích práce jednotlivce, oddělení i celé firmy (čtvrtletní, roční odměny). Za mimořádné pracovní výsledky a perfektně odvedenou práci máte možnost získat další benefity navíc.

Samozřejmostí je přátelské pracovní prostředí v týmu B. Braun.