Pavilon B. Braun Dialog Odborné ambulance

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Nefrologická ambulance

Nefrologická ambulance B. Braun Avitum poskytuje komplexní nefrologickou péči o pacienty s onemocněním ledvin, od stanovení diagnózy přes doporučení terapie až po spolupráci s odbornými klinikami. Kromě toho se zaměřuje také na program prevence a nutriční poradenství. Vedoucím lékařem je MUDr. Vladimír Vojanec.

Peritoneální ambulance

Peritoneální ambulance zajišťuje peritoneální dialýzu v celém rozsahu, od edukace pacienta a rodinných příslušníků přes zajištění implantace peritoneálního katetru až po průběžné sledování stavu pacienta.

Při metodě peritoneální dialýzy se krev čistí od zplodin látkové přeměny přechodem přes pobřišnici do roztoku v břišní dutině. Roztok je do břicha napouštěn tenkou hadičkou natrvalo zavedenou přes břišní stěnu. Peritoneální dialýzu lze provádět i v pohodlí domova, a to buď několikrát denně v kratších cyklech (CAPD – kontinuální ambulantní peritoneální dialýza), anebo formou dlouhého cyklu, který lze využívat v noci během spánku (APD – automatická peritoneální dialýza). Proto se o peritoneální dialýze někdy také hovoří jako o domácí dialýze.

Transplantační poradna

Transplantace ledviny je přenos orgánu z těla dárce, buď živého, nebo mrtvého, do těla příjemce. Transplantační poradna B. Braun Avitum funguje jako specializovaná nefrologická ambulance zaměřená na péči o pacienty před i po transplantaci ledviny. Úzce spolupracuje s Transplantačním centrem IKEM, Nefrologickou klinikou IKEM i Koordinačním střediskem transplantací.

Interní ambulance

Interní ambulance poskytuje komplexní předoperační vyšetření, konzultaci léčebných postupů a zdravotního stavu pacientů.

Nefrologická ambulance Praha - Bulovka
B. Braun Avitum, s.r.o.
Budínova 2464/2b
180 00 Praha 8
Česká republika

Nutriční ambulance

Nutriční ambulance Praha - Bulovka
B. Braun Avitum s.r.o.
Budínova 2464/2b
Pavilon B. Braun Dialog
180 00 Praha 8