Péče o pacienty a vzdělávání pod jednou střechou

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Pavilon B. Braun Dialog - odborné centrum a architektonický klenot

Unikátní prostor na pražské Bulovce spojuje elegantní formu s ušlechtilým posláním. V moderní, špičkově vybavené budově Pavilonu B. Braun Dialog sídlí dialyzační centrum B. Braun Avitum, odborné ambulance a tréninkové a vzdělávací centrum Aesculap Akademie. Autorem budovy je známý architekt Ivan Kroupa, který ji sám popisuje jako zářící krystal v noci a šrafuru slunolamů ve dne. Exteriér zdobí pestrobarevná keramická lavička z ateliéru Alexandry Koláčkové symbolizující dialog, výměnu informací i umění pomoci druhému.

 

Multifunkční tréninkové a vzdělávací centrum je svými možnostmi a technologickým zázemím zcela unikátní. Celotělový simulátor poslední generace s přístroji pro jednotku intenzivní péče, simulátor pro nácvik ředění léčiv nebo fantomy pro péči o rány a stomie či dialyzační přístroje, na nichž lékaři a sestry trénují léčebné postupy u dialyzovaných pacientů, jsou ukázkou špičkového vybavení, na němž se vzdělávají zdravotníci z celého světa. Součástí centra jsou také tréninkové laboratoře pro nácvik laparoskopických technik.

V moderních prostorách dialyzačního střediska pečuje tým vynikajících lékařů, zdravotních sester a dalšího personálu o více než stovku pacientů. Komplexnost zdravotnických služeb dokreslují odborné ambulance, které pod hlavičkou B. Braun Plus poskytují péči a poradenství v oblastech nefrologie, klinické výživy, urologie a interního lékařství. Využít můžete také služeb transplantační poradny, která zajišťuje komplexní péči o pacienty před transplantací ledvin i po ní.

Kontakt

PO - PÁ: 7:00-17:00
Budínova 2464/2b
180 00 Praha 8
Vzdělávací centrum Aesculap Akademie
Budínova 2464/2b
180 00 Praha 8