Aktuálně

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

B. Braun Medical usiluje o plynulé zásobování zdravotnických zařízení 

V posledních dnech se výrazně zvýšila poptávka po významné části portfolia B. Braun. Nejedná se pouze o dezinfekci, ale i o rukavice, léčiva a další produkty. Současné množství objednaného zboží některých zákazníků je v objemu několikaměsíční spotřeby oproti běžné situaci. Přes veškerou snahu není možné aktuální poptávku plně pokrýt.

V posledních dnech se výrazně zvýšila poptávka po významné části portfolia B. Braun. Nejedná se pouze o dezinfekci, ale i o rukavice, léčiva a další produkty. Současné množství objednaného zboží některých zákazníků je v objemu několikaměsíční spotřeby oproti běžné situaci. Přes veškerou snahu není možné aktuální poptávku plně pokrýt.

Společnost B. Braun Medical v České a Slovenské republice dělá vše pro to, aby zajistila plynulé dodávky do zdravotnických zařízení, proto produkty svým zákazníkům dodává v přiměřeném množství. Z důvodu výrazně navýšené poptávky stálých zákazníků, nebudeme moci realizovat některé dodávky zákazníkům, kteří od B. Braun Medical daný produkt doposud neodebírali.

Zdravotnické prostředky pro chronicky nemocné pacienty B. Braun Medical plynule dodává. Jedná se například o enterální výživu, stomické pomůcky, močové katétry, pomůcky pro močovou inkontinenci či prostředky pro hojení ran.

O aktuální situaci budou zákazníci informování prostřednictvím webových stránek www.bbraun.cz a Zákaznického centra B. Braun.

Vedení společnosti B. Braun Medical děkuje svým zákazníkům za trpělivost a pochopení.

Tiskovou zprávu ke stažení naleznete níže.

Tisková zpráva

Popis Dokument Odkaz
Zásobování zdravotnických zařízení
pdf (292.7 KB)