Revoluční infuzní technika ohromila i kolegy mimo obor

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Revoluční infuzní technika ohromila i kolegy mimo obor

Obchodní a servisní tým vysvětlil, jak funguje spolupráce mezi výrobcem a zástupci nemocnic. Zaměstnanci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak se infuzní technika ovládá.

Zavést periferní žilní kanylu, sestavit infuzní linku s bezpečnostními prvky, zkusit odhadnout funkci jednotlivých komponentů, to byla nejatraktivnější část interního mini-kongresu pro kolegy nezdravotníky v kancelářích B. Braun.

Velká diskuse se strhla při představování nejmodernější infuzní techniky, kterou právě B. Braun specialisté instalují u prvních zákazníků. Obchodní a servisní tým vysvětlil, jak funguje spolupráce mezi výrobcem a zástupci nemocnic.

„Aktuálně je třeba oslovit nejen zdravotnický personál, ale je nutné být v kontaktu se zaměstnanci oddělení biomedicínského oddělení i IT oddělení“ vysvětloval také Ing. Tomáš Karas, produktový specialista automatických infuzních systémů.

Nejvíce kolegy nezdravotníky zaujalo, že kolegové z obchodu tráví se zdravotníky mnoho hodin přímo na nemocničních odděleních. Díky tomu mohou celý infuzní systém, jeho speciální funkce a předpisy knihovny léčiv nastavit na míru kliniky, aby byly přístroje co nejednoduší a nejbezpečnější. Následují další společné hodiny přímo u lůžek pacientů, kdy při běžném provozu probíhá detailní školení všech směn zdravotnického personálu.

Technologicky zaměřené kolegy pak nejvíce zajímaly detaily o wi-fi konektivitě a propojení nemocničních IT systémů.

O nadšení z akce pro kolegy z centrály se s Vámi rádi podělíme ve fotogalerii níže.

Pokud se chcete dozvědět o infuzní technice Spaceplus více, navštivte naše webové stránky na www.spaceplus.cz nebo kontaktuje našeho obchodního zástupce.

Kontaktovat obchodního zástupce

Vyberte si zástupce dle Vašeho regionu

Kontakt pro média

Profilový obrázek
Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika