Nutriční ambulance Brno Campus

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

UPOZORNĚNÍ

Vážení pacienti, 

pokud vykazujete známky infekčního onemocnění (máte příznaky nachlazení nebo dechové obtíže) nebo se nacházíte v karanténě, nechoďte do našich ambulancí, zůstaňte doma, kontaktujte telefonicky Vašeho praktického lékaře či linku 1212 a zkonzultujte svůj stav. Následně si u nás případně telefonicky přeobjednejte svůj termín.

Aktuální informace týkající se provozu ambulance Vám budou sděleny na kontaktních telefonních číslech uvedených na webových stránkách jednotlivých ambulancí.

Prosím, respektujte tyto pokyny. Jen tímto způsobem můžeme ochránit zdraví zdravotnického personálu ambulance, stejně jako našich pacientů.

Lékař: MUDr. Michal Šenkyřík, MUDr. Jitka Prokešová
Sestra: Leona Šmardová

Kontakt

Nutriční ambulance Brno Campus
B. Braun Avitum Austerlitz s.r.o.
Kamenice 811/32
Budova KLINIKA CAMPUS | 3. patro
625 00 Brno, Bohunice
Česká republika

Ordinační hodiny - platí pro objednané pacienty

  Nutriční ambulance
Pondělí 15:00 - 18:00 na objednání
MUDr. Michal Šenkyřík
Úterý 8:00 - 12:00 na objednání
MUDr. Jitka Prokešová
Středa -
Čtvrtek -
Pátek -

Nutriční ambulance B.Braun nabízí diagnostiku a léčbu podvýživy (malnutrice), zejména konzultace stravovacího režimu, dietní rady a v případě indikace předepsání nutriční podpory. Podle povahy onemocnění lze pacienta zajistit enterální výživou určenou k popíjení (tzv. sipping) anebo výživou aplikovanou přímo do žaludku či tenkého střeva zavedenými sondami (PEG, PEJ, NGS aj.). Odborná nutriční péče je poskytovaná všem pacientům s potřebou klinické výživy.