Tiskové centrum Skupiny B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Kontakt pro média

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuální novinky

Hledat v novinkách:
Filtr časového intervalu
Hledání
 • Moderními technologiemi směle na renální péči

  Konference Evropské asociace dialyzačních a transplantačních sester a Evropské asociace renální péče (EDTNA/ERCA) se konala na konci září v Praze. Letos se nesla v duchu tématu „Nové postupy v zařízeních renální péče – pečujeme společně integrováním moderních technologií založených na znalostech a vzdělávání se zaměřením na nejpokročilejší produkty využívající moderní technologie“. V souladu s mottem „sharing expertise“, tedy „sdílení odbornosti“, bylo cílem vyměnit si odborné znalosti a zkušenosti.

  Další informace
 • Václav Moravec moderoval talkshow na kongresu ČSARIM

  Václav Moravec z České televize moderoval talkshow na kongresu ČSARIM 2019, kterou pořádala divize Hospital Care.

  Další informace
 • Zážitkový víkend s Cestou za snem

  Subterra Open neboli zážitkový víkend patří každoročně mezi největší události z dílny neziskové organizace Cesta za snem, které je Skupina B. Braun hrdým partnerem. Ani letošní ročník nezklamal. Sešly se zde stovky účastníků, aby podpořili ty, kteří se s handicapem teprve učí žít a sami sobě kladou otázku, co všechno se dá dělat, když sedíte na vozíku. Co teď, když nemohu chodit, nemám ruku, nohu nebo nevidím?

  Další informace
 • Slovenská výprava na světových hrách transplantovaných

  Na konci srpna se v anglickém Newcastlu uskutečnily XXII. světové hry transplantovaných sportovců 2019. Her se zúčastnilo přibližně dva tisíce sportovců z 59 států z celého světa. Posláním této akce je propagovat myšlenku dárcovství orgánů. Právě sport dokáže měnit lidské osudy a člověk díky němu posouvá své limity, mnohdy až na hranici téměř nemožného.

  Další informace
 • V Olomouci se otevřelo nově zrekonstruované dialyzační středisko s rozšířenou ambulantní péčí

  Dialyzační středisko B. Braun Avitum v Olomouci prošlo rozsáhlou rekonstrukcí s investicí přes 12 milionů korun. Přestavba dialýzy probíhala za nepřetržitého provozu.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.