Tiskové centrum Skupiny B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Kontakt pro média

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuální novinky

Hledat v novinkách:
Filtr časového intervalu
Hledání
 • Vrátíme Zdenka do života

  Léto je tu, tak se zvedněme ze židlí a společně pomáhejme! To si řekli zaměstnanci Skupiny B. Braun, kteří se v rámci výzvy projektu Plníme sen pohybem rozhodli spojit své síly, aby vysportovali pro 32letého Zdenka, nadšeného sportovce a milovníka života, handbike.

  Další informace
 • Benefiční zahradní slavnost s B. Braun pro život

  Ve čtvrtek 25. června se zástupci Skupiny B. Braun sešli s klíčovými zákazníky a obchodními partnery v překrásném prostředí Löw-Beerovy vily v Brně.

  Další informace
 • Světový týden kontinence vybízí k návštěvě lékaře a vyvrací mýty

  Inkontinence trápí téměř 40 % populace, tedy skoro každého druhého Čecha. Uvádí se, že ženy trpí inkontinencí dvakrát častěji než muži a že 60 % žen trpí během života některým typem inkontinence. „Trend není příznivý. Počet nemocných se spíše zvyšuje. I proto jsme v rámci World Continence Week, který letos připadá na 15. – 22. června, připravili informační kampaň Mýty a fakta, která by tohle často tabuizované téma pomohla více otevřít,“ vysvětluje brněnská uroložka sítě ambulance B. Braun Plus MUDr. Vlasta Vyhnánková, Ph.D.

  Další informace
 • Zásobování zdravotnických zařízení již probíhá standardně

  Po velmi náročném období, kdy zdravotnická zařízení byla pod obrovským tlakem z důvodu hrozby rozšíření koronaviru a přetlaku pacientů v nemocnicích, se i zásobování zdravotnickými prostředky vrací do běžného režimu.

  Další informace
 • Součástí sítě B. Braun Plus nově také ortopedie a fyzioterapie

  Skupina B. Braun k 1. květnu začala pod názvem B. Braun Centrum profesora Čecha provozovat ambulantní zdravotnické zařízení, díky němuž můžeme pacientům v Praze nabídnout služby rozšířené o specializace ortopedie a fyzioterapie.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.