Tiskové centrum Skupiny B. Braun

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Kontakt pro média

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Skupina B. Braun CZ/SK
V Parku 2335/20
14800 Praha 4
Česká republika

Aktuální novinky

Hledat v novinkách:
Hledání
 • Dialyzační středisko B. Braun Avitum Bulovka převzalo od České televize 200 roušek

  Pro dialyzační středisko B. Braun Avitum Bulovka ušili pro pacienty i personál pracovníci kostymérny České televize 200 roušek.

  Další informace
 • B. Braun Medical dělá maximum pro zajištění plynulého zásobování zdravotnických zařízení

  V posledních dnech se výrazně zvýšila poptávka po významné části portfolia B. Braun. Nejedná se pouze o dezinfekci, ale i o rukavice, léčiva a další produkty. Současné množství objednaného zboží některých zákazníků je v objemu několikaměsíční spotřeby oproti běžné situaci. Přes veškerou snahu není možné aktuální poptávku plně pokrýt.

  Další informace
 • Na dialyzačních střediscích platí přísná epidemiologická opatření

  Chronicky dialyzovaní pacienti patří kvůli vysoké polymorbiditě a průměrnému věku 70 let k nejvíce ohroženým skupinám obyvatel. V Česku jich je přibližně sedm tisíc a jsou dialyzováni na více jak stovce dialyzačních středisek. „Na dialyzačních střediscích platí standardně přísná hygienická opatření. Protože koronavir je pro oslabené pacienty na dialýze skutečným rizikem, zintenzivňujeme tato přísná opatření ve všech našich 40 dialyzačních střediscích v Česku a na Slovensku,“ říká ředitel společnosti B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

  Další informace
 • Společnost B. Braun Medical dělá maximum pro zajištění dodávek dezinfekčních prostředků a rukavic

  V současné době je poptávka po zdravotnických dezinfekčních prostředcích mnohonásobně vyšší oproti normálnímu provozu, který není zatížen epidemiologickou hrozbou. Aktuální nedostatek neřeší jen Česká a Slovenská republika, ale celá Evropa, potažmo celý svět.

  Další informace
 • Ambulance B. Braun Plus dále expandují

  Společnost B. Braun od 1. února 2020 provozuje v budově moderní kliniky Campus nedaleko Fakultní nemocnice Brno pět zbrusu nových ambulancí B. Braun Plus. Projekt komplexní péče B. Braun Plus sdružuje pod jednou střechou nefrologickou a urologickou ambulanci a poradny pro hojení ran, stomii a nutriční péči. „Jde o dlouhodobý koncept, který vznikl proto, aby pacienti nemuseli složitě objíždět ordinace na různých místech, a poskytuje tedy komplexní ambulantní péči pod jednou střechou,“ vysvětluje filozofii tohoto projektu ředitel B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.

  Další informace
Načítání obsahu...

Došlo k chybě. Zkuste to znovu.