RECEPTY  JEZTE LÉPE

Rychlé vyhledání produktu

Vybrat kategorii nebo podkategorii

Co bych měl/a dnes vařit?  

Objevte chutné recepty dle svých potřeb

Nad touto otázkou si zoufá spousta lidí dokonce i za „normálních“ podmínek. Pro onkologické pacienty je to ještě složitější. Potýkají se s tolika omezeními, které jim brání, aby si kuchtění užili: nechutenstvím, pachovými averzemi, nedostatkem energie, depresemi atd. O to více je důležité, abyste se pokoušeli vytvořit chutná jídla, která pokryjí vaše nutriční požadavky. Dali jsme dohromady několik chutných receptů s použitím Remune™.

Objevte chutné recepty s Remune™. 

Remune™: Cenná ingredience pro vaše recepty

Remune™ je potravina pro zvláštní lékařské účely pro zvládání podvýživy při prekachexii a kachexii, která se váže zvláště na nádorová onemocnění nebo CHOPN.


V tomto náročném období vám pomůže svým složením:

▪    vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin EPA/DHA z rybího tuku

▪    vysokým obsahem vitaminu D

▪    se syrovátkovou bílkovinou

▪    a svěží ovocnou chutí (s 86% obsahem ovoce)

Důležité upozornění: Přípravek není vhodný jako samotný zdroj výživy. Užívejte ho pod lékařským dohledem. Přípravek není určen k parenterálnímu užití!

Remune™ můžete konzumovat samostatně (pije se jednoduše brčkem) nebo použít k přípravě nápojů a k obohacení svých jídel.

Průvodní jevy a vedlejší účinky

Také známá jako nechutenství a jeden z nejčastějších symptomů, které doprovázejí rakovinu. Nechutenství může mít několik důvodů. Někdy anorexii způsobují i ostatní průvodní jevy, jako např. pachové averze.

 

Obtíže s polykáním. Kvůli bezpečnosti změňte viskozitu a konzistenci jídla. Změňte strukturu tekutin. V případě nutnosti se poraďte s ošetřujícími zdravotníky, abyste zjistili svou míru dysfagie.

 

Rovněž známá jako bolavá ústa. Jde o zánět ústní sliznice v důsledku chemoterapie nebo radioterapie. Zpočátku to může být palčivý pocit nebo dojem, že máte při polykání „knedlík“ v krku. Později se změní v bolest, která sílí při přijímání potravy.

 

Nebo také vyschlá ústa následkem snížení nebo vymizení tvorby slin. Budete mít pocit sucha v ústech, pálení, potíže se žvýkáním nebo polykáním, změny chutí a můžete se potýkat i s nepříjemným pachem z úst.

 

Poraďte se prosím se svým lékařem nebo výživovým poradcem. Pomohou vám sestavit výživový plán na míru. 

Zkuste to / Dobijte si baterky.

Vyzkoušejte chutné pokrmy připravené s použitím Remune™. Pomozte svému tělu v boji proti podvýživě. Zjistěte, jak si můžete jednoduše a chutně dobít baterky. Inspirujte se dále.